Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az idei való vilag szereplők...

Az idei való vilag szereplők kultúraltabbak voltak?

Figyelt kérdés
Csak az idei évadot néztem eddig, de beleneztem régebbi évadokba és úgy érzem hogy ott alpáribb emberek voltak. Mármint persze, egyszerű emberek voltak itt is, és nemelyik nem tudott osszerakni 2 értélmes mondatot de senkit se éreztem vallalhatatlanul gaznak. A régebben simán volt olyan akiről azt hittem volna hogy valami elmegyogyintezetbol szabadult.

2021. márc. 1. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Inkább passzívabbak voltak. Nem volt igazán taktikázás, sem provokálás, igazán nagy viták sem, csak úgy tengtek-lengtek, meg kötelességtudóan megcsinálták a feladatokat, utána meg mindenki ment punnyadni vagy aludni. Nem voltak olyanok sem, akik nagyon produkálták volna magukat, vagy próbáltak volna helyzeteket, jeleneteket csinálni.

Mikor bement Viki a százvalahányadik napon és vitát mert kezdeményezni, beleállni valakibe, meg kertelés és hátsó szándék nélkül őszintén beszélni, akkor lehetett igazán érezni, hogy mennyire üres volt ez az évad, és mennyire kellettek volna ilyen karakterek bele.

2021. márc. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Végre már, hogy valaki így látja! Ez az évad inkább egy netflixes tinidráma volt, ahol inkább egy jó hosszúra nyúlt házibuliba láthattunk bele. Igaz, hogy voltak gáz arcok például Dani, de még ő is ragaszkodott Virághoz és fordítva. Ott volt Moh és Merci, akik húzd meg-eresz meg kapcsolatban voltak, velük kapcsolatban szerintem nem Robi az egyetlen biszex a villában. Moh olyan furi gyerek..nem rossz értelemben, de szerintem passzív biszex. Robi Bálint Vivi trió hatalmasakat alakított a belevalóban, imádtam őket. Ha visszagondolok pl VV Fanniékra, na ők nagyon alpáriak voltak sokkal idősebben, VV9 náluk is rosszabb. Ők elvoltak a feladatokkal, de úgy ennyi. Még a nagy veszekedések után is ment a buli, meg a nincs semmi bajunk egymással duma, mert ennyi diősen nem fognak elhatárolódni egymástól. Nekme hiányozni fognak.
2021. márc. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, régen azt láttam hogy mindneki félelmetes volt, és csakazertis ordított, veszekedett, sikitott stb. Az ideiben senkitől sem ijednek meg ha szembe jönne az utcán. A top 3 nekem kifejezetten szimpatikus volt!
2021. márc. 1. 18:08
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy Moh bi lenne... Szimplán egy éretlen gyerek :D na ő nagyon nem volt szimpatikus
2021. márc. 1. 18:16
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
nekem az volt, de igen, éretlen még. Az látszott, hogy nagyon családcentrikus, ezért nem is tudott kibontakozni szerintem se Mercivel se máshogy, nem olyan faszacsávó ő, mint szeretné azt mutatni. Azt mondjuk érzéketlennek találtam tőle, amikor azért ekézte Mercit, mert nem elég csajos. Az a lány délutánonként fiúk között gyalulta fát, otthon is csak az apja várta... mire legyen lányos?! A top három hagyon megérdemelte, hogy ott legyen!
2021. márc. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom, nem volt egy okos gyerek :D akiket kifejezetten nem szerettem azok Amanda és Fru, ezek ketten borzasztóan gonoszak voltak...
2021. márc. 2. 10:04
 7/7 anonim ***** válasza:
30%

Én Fruzsit nagyon kedvelem, mert Ő önmagát adta a villában, viszont Amanda viselkedése nem nyerte el a tetszésemet.

Merci kimondottan szórakoztató és segítőkész lány, akit Moh elég jól kiegészített, mert együtt még izgalmasabb karaktereknek számítottak.

2021. nov. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!