Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi az a NőComment?

Mi az a NőComment?

Figyelt kérdés

A wikipédián senki sem hajlandó létrehozni ezt a lapot:

[link]


Én semmit nem tudok írni a műsorról. Nagyon szeretném ha valaki létrehozná a lapot teljesen részletesen!



2021. márc. 2. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A NŐComment! egy szórakoztató talkshow a legnagyobb hazai sztárok részvételével, amely túlmutat a hagyományos női témákon. Kibeszélik, átbeszélik, megbeszélik. Mindent, mindenkit olykor egymást sem kímélve. Pont úgy, ahogyan azt bármelyikünk tenné a saját baráti körében. Kötetlenül, tabuk nélkül. Érintik az aktuális pletykákat, helyretesznek csúsztatásokat, kibeszélik a nagyvilág bulvár-és egyéb híreit, megvitatják mindazt, ami kitölti az életüket és minket is érdekel.
2021. márc. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
burumbátor leblokkolt. Arra van esze burumbátor, hogy törölje a wikipédiából az általam létrehozott lapot, meg egy hónapra blokkoljon, de arra bezzeg nincsen, hogy a lapokat létrehozza helyettem.
2021. márc. 2. 13:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem akarok bunko lenni kerdezo, de neked Wikipedia fetised van? Vagy ez fontos hobbi nalad?
2021. márc. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mivel otthon kell lennem, ezért zavarnak a piros hivatkozások. Én minden lapot szívesen létrehoznék, de tudásommal maximum nyúlfarknyi cikkeket tudok létrehozni.
2021. márc. 2. 14:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!