Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Gamestar Hungary Youtube...

A Gamestar Hungary Youtube csatornáján aki, csak engem zavar ennyire?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=m14nASB54p4


Igazából a hanghordozása, hangsúlyozása elég idegesítő, sokszor kell visszatekernem, hogy értsem, hogy mit is mond a videókban.

Motyogósan kezdi a szavakat, majd az utolsó szótagnál hangos és ez így váltakozik. Egy szón belül a szótagok hangereje változik.

Komolyan, csak nekem tűnik fel ez??



2021. márc. 9. 23:02
A kérdező szavazást indított:
Zavaróan beszél
Jó úgy, ahogy van
5 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem sem jön be az ilyen dolog, de szerintem nála még nem vészes. Simán jobb, mint pár olyan youtube-os, aki játék közben motyog, aztán káromkodva kiabál valamit. És, sajnos ez az átlag.
2021. márc. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy elírtam a címet. Nincs bajom vele, rendes gyerek, csak amikor ő mondja fel a videót, nagyon bántja a fülemet, kb. lefáradok, mire véget ér.
2021. márc. 9. 23:09
 3/3 A kérdező kommentje:
Na igen, sőt van olyan is, hogy a játék hangerejéhez képest a TheVR Pisti alap hangereje (nem az ordibálós) túl hangos egyszerűen.
2021. márc. 9. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!