Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az idei való világból ki nem...

Az idei való világból ki nem fog eltűnni egy pár hónap múlva?

Figyelt kérdés

Szerintem Bálinton es max Robin kívül mindneki menni fog a süllyesztőbe. Szerintem a többiek vagy nem elég népszerűek vagy, bocsánat, de túl hülyék ahhoz hogy a médiában maradjanak. Ki mit gondol erről?

Örülnék ha nem jönne olyan jellegű komment hogy "jajj de örülök h én milyen okos vagyok es bezzeg en nem néztem ezt a sz*rt". Köszi ;)



2021. márc. 11. 17:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Több, mint egy év elteltével igazán senki nem maradt meg a köztudatban, itt-ott néha feltűnnek de ennyi.


Bálint alapból nem civilként, hanem korábbi RTL-es arcként került a villába, így már akkor egyértelmű volt, hogy őt fentről nagyon tolják (Kolosipetike esete, hát miért ne tenné?), ha átjárása van az Éjjel-nappal Budapest és a ValóVilág között. Ezért is került be később a Survivorbe is, a Spirit Színház egyik darabjába majd most vissza az ÉNB-be. Na most mivel utóbbi műsor idén megszűnik, így maximum van még hátra az RTL-es karrierjéből egy következő VV esetén a Belevaló vezetése és ennyi. Szerintem későn kezdte a médiás karrierjét, 32 évesen nagyjából éppen csak elindult valami míg Anikó ugyanennyi idősen már évek óta műsorvezető. Plusz mindig jönnek fiatalabb és jobban kinéző srácok, akik Kolosipapa f.tykösét lecummantják némi RTL-es szereplésért.

2022. ápr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!