Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » ÉNB Casting után ha bejutok...

ÉNB Casting után ha bejutok mindenkinek biztosítanak lakhatást?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szép napot Mindenkinek!


Tisztában vagyok azzal, hogy ez egy nagyon megosztó téma, van akinek bejön és ez érdekel, viszont van aki utálja az ilyesmit, ahány ház, annyi szokás ugye? Kérlek csak akkor kommentelj, hogyha használható választ tudsz adni, vagy biztos forrásból tudsz információt, tiszteljük meg egymást ennyivel.


Ősszel tervezek menni a castingra és ha bejutok akár mellékszereplőként adnak lakást? Vidéki vagyok, (nem Pest megyei) ezért elvileg kellene, vagy így is nekem kell fizetni az albérletet? Minden használható információt nagyon köszönök.


Tudom, hogy rossz a kategória, de ezt többen nézik, jobban pászol, kulcsszavak is tartalmazhatnak nem témába vágó szavakat.


Köszönöm szépen.


További szép napot!



#ÉNB #Éjjel Nappal Budapest, Barátok közt, Híradó, TV, televízió, média, marketing, instagram #RTL,RTL Klub, Cool tv, film+, muzsika tv , Budapest, Pest, RTL2, Rtlgold, Campona, Valóvilág #szex, fiú, lány, szerelem, romantika #gasztronómia, utazás, kultúra, színház, film #whisky, sör, modell, pezsgő, buli, party, VIP , Várkonyi Andrea, Szellő István , Erős Antónia
2021. márc. 24. 19:51
 1/7 A kérdező kommentje:
???
2021. márc. 24. 20:56
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fizetnek a kamerák előtti szereplésért, de ez nem a VV. Magadnak kell enni-innivalóról és lakhatásról gondoskodni. A fele a fizetésnek erre elmegy, mert Pesten ez élet nagyon drága.
2021. márc. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem a kérdést. Miért gondoskodnának a lakhatásról? A VV-ben is azért van "ingyen" az élet,azért fizetik a ház rezsijét (áram, víz, gáz, meg mindenféle eseti,akár ideig-óráig tartó, a cirkusz kedvéért való luxusok), mert a nézettséggel meg a reklámokkal bőven, sokszorosan beszedik ennek az árát.

De hogy jön ide Várkonyi Andrea, Szellő István és Erős Antónia, meg a Muzsika TV ? (a kulcsszavakra célzok)

2021. márc. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mert Énb lalinak id fizetik s lakhstást, vidékiek szállást kapnak, a kerdesem ezért arra vonatkozik, hogy csak a főszereplők vagy minden (vidéki) szereplő kap lakhatást?

Írtam is, külön kertem, hozzaértők, biztos információkkal rendelkezők válaszát várom!


Kulcsszavaim : RTL-és misorvezetők, Muzsika Tv az RTL-hez tartozik.

2021. márc. 25. 10:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Én szerepeltem már forgatáson. 12 órázás volt mivel nem vagyok pesti az utazást nem támogatták volt olyan forgatás, ami éjfélkor ért véget. Enni/innivalóról neked kell gondoskodnod. Powerbank, személyi stb mindenképpen legyen nálad.
2021. márc. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A főszereplőknek van éves szerződésük, nekik mindent fizetnek, de nem a vidéki alkalmi szereplőknek. Jól írta az előző, 12 óra munka, kajáról te gondoskodsz, ha éjfélkor végzel,akkor mehetsz az utcára, a rendőrök meg bevisznek, mert kijárási tilalom van.
2021. márc. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :D akkor megvárom meg lentebb cseng a vírus :D
2021. márc. 26. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!