Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az, hogy a munkahely...

Miért van az, hogy a munkahelyen a dolgozókat ott húzzák le, ahol tudják (fizikailag, szellemileg, pénzügyileg), de külföldi utazásokat egyből biztosìtanak mindenkinek?

Figyelt kérdés
2019. szept. 15. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kinek? Hol? Engem még a megyeszékhelyen kívül sehová sem küldtek...
2019. szept. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Üdülesi utalvàny penz helyett pl?

Ilyen megoldasok azert vannak mert kevesebb adoval jàr a cegnek mintha bérként adnà.


A bérek es jarulékok az egyik legnagyobb költseget teszik ki minden cég müködeseben ezert érdekellentèt van eleve a cég es alkalmazottak között. Sok esetben nem termelik ki a bérüket adovonzataikat sem a munkavallalok. Masik munkavallalo kompenzalja aki többet kitermel mint a bére. Azaz pl a magasabb berezesü viragöntözös adminisztrator bèrèt joforman a gyari betanitott termeli ki ezert kap kevesebbet

2019. szept. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1 mert a magyar hagyja, nem harcol jobb fizetésért, körülményekért. Mert valaki úgyis elvállalja azt a munkát olcsóbban is.


2 hol,hová? Soha nem küldtek sehová, nemhogy külföldre.


Kiküldetéses? munkám volt,de ott alapból úgy szólt a hírdetés, hogy több helyen végzendő. A központot akkor láttam mikor interjura hívtak,soha többet. Utazást is úgy oldották meg, hogy 1 autós kolléga összeszed mindenkit.

2019. szept. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk külföldi utazási lehetőség nincs, az első rész viszont van. Szerintem örülni kellene ennek, mert akkor legalább kimarad az ember a szokásos furkálódásokból addig, amíg kint van valahol.
2019. szept. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!