Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Lesz még valaha Győzike show?

Lesz még valaha Győzike show?

Figyelt kérdés
Szerintem már csak azért is jó lenne hogy legyen min röhögni.

2021. ápr. 19. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Szia!


Szerencsére nem.

2021. ápr. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Rothadó Narancs ***** válasza:
36%
Isten ments!
2021. ápr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem
2021. ápr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a bizonyos célközönség jót akar röhögni, akkor lesz. De most az Evelin a Survivorban fog celebeskedni. Majd fetreng a sárban, eszik egy marék kagylót és leég.
2021. ápr. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Legutóbb a VV kísérő műsorában, a Belevalóban lehetett látni Győzikét. De őszintén? Egyáltalán nem volt vicces, sőt, sz*r volt az egész, pedig anno én is szerettem a Győzike showt.
2021. máj. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg a Life Tv-ben volt megint a családdal meg Virág pasija is szerepelt. Azt hiszem az volt a neve, hogy Van Életünk. Benne voltak egy darabig Berkiék meg Zámbó Krisztiánék is. Olyasmi volt, mint az édes élet. Nem hiszem, hogy Győzike Show lenne valaha még. Max youtubeon lenne műsoruk, mint Emilióéknak. De most úgy is el vannak foglalva Virággal meg a pasijával várják az esküvőt..történik velük elég dolog amikkel bekerülnek az újságokba stb.
2021. máj. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A Life Tv alapból egy vicc!

Próbálja utánozni az amúgy is szánalmas RTL Klubot!

2021. máj. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!