Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Érdemes előfizetni a Netflixre?

Érdemes előfizetni a Netflixre?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 08:39
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
28 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Ez elég emberfüggő.
2021. ápr. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen, főleg ha van 2-3 barátod, akivel meg tudod osztani. 1000 forintért kényelmes, jó a választék (bár ez ízlés függő, de elég nagy a választék, főleg ha amerikai vpn-nel használod), jó minőség.


Magyar szinkron és felirat szempontjából fogalmam sincs, sosem néztem így, de elvileg nagyon kevés magyarra fordított film és sorozat.

2021. ápr. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
3500 a havi előfizetés
2021. ápr. 23. 14:50
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Tisztában vagyok az előfizetési árakkal. Kérlek, olvasd el megint, amit írtam.
2021. ápr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nekem 3 napja van meg,de egyre inkább bosszant és azt gondolom,nem éri meg. Alig találok rajta magyar szinkronos filmet vagy mesét a gyerekeknek.
2021. ápr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 ricsi_gyakori_kerdes válasza:
61%

Havonta egy ezrest valóban megér, pláne, ha kedveled a sorozatokat (van jópár, amit érdemes megnézni, bár ez nyilván egyéni ízlés kérdése).


Ha viszont az a cél, hogy rengeteg szinkronos mesét nézhessem a gyerek, akkor hamar bajba lehet kerülni. Van azért ilyen jellegű tartalom is, de mi pl. a 30 napos próbaidőszak vége előtt 1 héttel eljutottunk odáig, hogy már nem is álltam neki keresgélni, mert időpocsékolásnak éreztem. Annyit hozzá kell tenni, hogy ez az itthon tanulós időszakban történt, és a gyerekek sokkal többször ültek a TV előtt (amíg dolgoztam), mint egyébként.


OFF a téma szempontjából, de ha épp nincs idő foglalkozni velük, akkor én még mindig az xbox360+Kinect kombinációt tartom a legjobbnak a gyerekek szempontjából: ezzel legalább nemcsak passzívan ülnek és nézik a képernyőt, hanem aktívan töltik az időt. Mindkét lányom rengeteget játszott pl. a Kinectimals-szal, de a sportjátékokkal és a Kinect Adventures-szel is sok időt töltöttek, plusz ott vannak a táncos játékok is.

2021. ápr. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem egy ezres, hanem 3500 az előfizetés. Miért beszéltek itt egy ezresről?
2021. ápr. 27. 07:49
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Kérlek, olvass és értelmezz.


3500 forintért 2 darab eszközön nézheted egyszerre. Ez ott van az előfizetésnél az összeg mellett. Szóval, ha megosztod 1 barátoddal, akkor ketten nézhetitek egyszerre, fejenként 1750 forintért.

4000 forintért 4 darab eszközön nézheted egyszerre. Szóval, ha van még egy barátod az előbbin felül, akkor már csak 1333,33 forint fejenként. Ha akad egy 3. barátod is, akkor már csak 1000 forint fejenként.

2021. ápr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha rendszeresen nézed akkor persze. Végülis 2 mozijegy árából kap az ember csomó filmet és sorozatot. Persze nem mozi körülmények de azért a tartalom az tartalom. Én az ilyeneket úgy szoktam számolni átlagban egy hónap alatt mennyit fizetek hány óra szórakozásért, ezt összevetve mozi, kocsma stb időtöltésekkel és akkor mennyire drága vagy sem...
2021. ápr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor éri meg, ha szereted jó minőségben, többnyire eredeti nyelven, felirattal vagy anélkül nézni a filmeket/sorozatokat, ha van kivel megosztani a csomagot, ahogy azt a #8-as hozzászóló pontosan leírta.

Persze ha a kínálat nem nyeri el a tetszésed, akkor nyilván nem fogsz rá előfizetni, de az ára teljesen rendben van.

2021. máj. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!