Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek az Éjjel...

Mi a véleményetek az Éjjel Nappal Budapestről aki nézte?

Figyelt kérdés
Én soha nem néztem csak tudtam hogy létezik. Viszont ma odajött hozzám az RTL studiónál a főszerkesztő és kérdezte nem szeretnék e egy szerepre jelentkezni mert szerinte tökéletesen passzolna a kinézetem és a beszédem hozzá. Hezitáltam az elején, mivel nem ismerem és nem is színészkedtem még soha ezzel ellentétben ő azt mondta nagyon karizmatikus vagyok. Kiváncsi voltam ha valaki elkezd játszani ott az emberek milyen véleménnyel lesznek? Azt mondta szöveget nem kell tanulni csupán megkapod a történetedet és aszerint kell rögtönözni. 20 éves lány vagyok egyébként nem vagyok túl fiatal a többi szereplőhöz? A válaszokat előre is köszönöm!

2021. máj. 13. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan szappanopera mint a barátok közt csak fiatalokkal. Van akinek bejött, joe vagy zsófi pl ők műsorvezetők lettek, de volt aki eltűnt mint rita vagy hanna. Ha nem gáz a karaktered nem utálnak meg nagyon de sajnos van aki a szerepet összekeveri a szereplővel úgyhogy lehet ha megsimernek az utcán azon a néven fognak emlegetni vagy azthiszik olyan vagy mint a karakter akit játszol
2021. máj. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem egy Shakespeare dráma, de érdekes, az biz-------------ha
2021. máj. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szóval add magadat, ne görcsölj és ne képzeld magadat szinésznek, aki rengeteg szöveget tanul be. Se műsorvezetőnek, se másnak. Csak egy kezdő vagy, de el kell indulni valahonnan.
2021. máj. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. máj. 14. 12:29
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nézem a kezdetektől, vagyis 8 éve. Nem azt mondom, hogy nagy rajongó vagyok, de engem érdekel a sztori, tetszenek a színészi alakítások, pont azért mert nekem sokkal természetesebben hat az ő improvizációs jeleneteik, mint azok akik betanult szöveget mondanak. Sok tehetséges ember van a sorozatban, élethűek, simán tudnak pl sírni, ami azért nem könnyű egy kitalált sztoriban, ezen kívül pl Karola, Szofi és Virág, ők nagyon tudnak énekelni is, ez szintén tetszik, és sokszor vannak fontos, tanulságos történetszálak, és vannak vicces részek is. Engem még mindig leköt annyira, hogy nézzem.

De persze ezen túl nézek még rengeteg más sorozatot is, a stranger things- től a trónok harcán át a Jóbarátokig, de ez az egyetlen ami magyar és még be is jön.

2021. máj. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem, miért nem lát át Karcsi és Milán ezen az intrikus nőn? Csak az számít, hogy szép arca van? Hazug, aljas, lop, csal, hazudik. És nem a lányáért teszi. Jól megmondta neki a Mesi. A nagy női függetlenség a végén tönkreteszi azt a földbuta Barbit, Tivadar tényleg idióta.Jo pedig hagyja, hogy történjen minden úgy, ahogy akarja, ő elmegy külföldre?
2021. máj. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ki az a jó? :-) :-) :-) :-)
2021. máj. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sok mindenkit megkeresnek ezzel social media accountok alapján.
2021. jún. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Végül nem vallalkoztam rá.
2021. jún. 6. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!