Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mi a véleményed arról, hogy a...

Mi a véleményed arról, hogy a Wizzair ősztől Dubai-ba is repül Budapestről?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 5. 20:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Fasza, mert olcsóbban lehet majd Ázsiába menni, Dubaiba már repülnek ázsiai fapadosok is.
2013. ápr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy a Wizzair gépeit komfort szempontból nem ilyen hosszútávú utakra tervezték. Sztem lesz rá egyébként kereslet, de nem feltétlenül az alacsonyabb ár miatt, hanem mert nem kell átszállni. Biztos az utazási irodák is rácuppannak majd és charter járatként is üzemelni fog.
2013. ápr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Most néztem csak utána, hogy milyen jól megoldották, hogy ha valaki nem Emirates-el utazik, akkor annak jóval drágább a vizum (és azt is csak 4 5 csillagos szálloda szponzorálhatja/vagy kinti ismerős)


Eléggé jónak tűnik ez a kb 70.000 ft os jegy, de lehet a végén ugyanannyira jönne ki, mintha rendes társasággal repülne az ember. Persze ez direkt járat.

2013. ápr. 5. 22:30
 4/12 seepheerd ***** válasza:
17%
Úgy hallottam hogy Air Dubai is indít járatot Budapestre, Romániából már lehet velün utazni.
2013. ápr. 6. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 seepheerd ***** válasza:
68%
Bocs, FlyDubai asszem a nevük (már Afganisztánba is velük repültünk DFS jeggyel Dubaiból :))
2013. ápr. 6. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 seepheerd ***** válasza:
53%

És igen, pl. Indiába Dubaiból 400US-ba került a jegy oda-vissza.

Persze ez hirtelen ötlet volt, lehet hogy olcsóbban is ki lehet fogni.

2013. ápr. 6. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Citation ***** válasza:
100%

Repültem Wizzel, és nem tudnának annyit fizetni, hogy abban a szűk tyúkketrecben velük repüljek Dubaiba.

A Wizz nem erre való.

2013. ápr. 13. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
Tyúkketrec? :) Az a géptípustól függ. Egyébként a nagydarabok vehetnek extralegroomos helyet.
2013. máj. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Citation ***** válasza:
Géptípustól függ? Az egyetlen általuk használt típus esetén melyikre is?
2013. máj. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolsó: ezek szerint nem ismered a wizzairt. Lehet, hogy minden gép A320 de mégis a régebbi gépeken sokkal kényelmesebb ülni mint az újabbakon. Én is tapasztaltam és mindenkitől ezt hallottam aki szintén többször, különböző wizz gépeken repült.


Amúgy Alitalianál se volt több hely mint wizzairnél amikor próbáltam egy római útnál. Csak adtak egy pohár üdítőt meg pár szem kekszet. Szóval a szűk hely nem fapados probléma.

2013. máj. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!