Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kinek szurkolsz az exatlon 3....

Kinek szurkolsz az exatlon 3. évadából? Neked ki a szimpatikus?

Figyelt kérdés
Én Bálintnak és Grétinek, Annának szurkolok. Hát ti?

2021. máj. 24. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Mivel eleve Anna miatt érdekelt ez az évad, így lányok közül értelemszerűen neki szurkolok. Bár sajnos az utóbbi pár hétbe mintha fejben már elengedte volna ezt az egész versenyt, így kevés esélye lesz. De remélem még időben újra erőre kap. Ha esetleg ő nem, akkor nekem is Gréti, rajta látszik, hogy mind mozgáskultúrában, mind fejben erre a versenyre való. Fiúknál az elején Bálintnak szurkoltam, viszont annyi minden körülötte forog már a műsorban, hogy kicsit besokalltam tőle (Neki nyerik a villát, mindenki nekiadná a telefonhívást, majdnem minden egyéni versenyben ő nyer), emiatt egy leheletnyit jobban szurkolok Ákosnak. Ettől függetlenül azzal sem lenne bajom, ha Bálint nyerné, mert megdolgozott érte.
2021. máj. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Ha a kiesettek is számítanak, akkor Lilla, Réka, Gréti a lányok közül, fiúk közül pedig mindkét Ákos, Krisztián, Nagy Dani, és ennyi.
2021. máj. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Nekem a bajnokok közül Krisztián, Lilla, Franci és Vivi voltak a legszimpatikusabbak, a kihívóknál Nagy Dani, meg talán Ákos.
2021. máj. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
2. vagyok, ki és miért pontozott le? Ezt utálom, hogy amikor a kérdező a véleményekre kíváncsi, akkor egyesek miért pontozzák le, miközben attól még, hogy nekik nem ugyanaz a véleményük, az illető a kérdésre válaszolt.
2021. máj. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
52%
Én a piros csapatnak szurkolok továbbra is, ha ők nem lesznek Dórinak és Viktornak 🤷🏽‍♀️
2021. máj. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!