Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Chloe Ting, vagy Pamela Reif...

Chloe Ting, vagy Pamela Reif edzős videói hatásosabbak, szimpatikusabbak nektek?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 24. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Chloe Tingnek ISZONYAT jó programjai vannak és tök jó videói, de szerintem az inkább kezdőknek, Pamela meg inkább haladóknak, mert a legtöbb videójában szünet sincs, tehát sokkal intenzívebb. Szóval ha most kezded akkor én inkább Chloe valamelyik programját kezdeném el a helyedben majd később egyre több Pamela videót is csinálhatsz. Ami még különbség köztük hogy Pamela nem beszél a videóiban csak a liveokban, Chloe viszont igen , ezt mindenki döntse el maga hogy neki melyik jobb, én mindkettőjüket imádom, bármelyikük videója mellett döntesz, biztos lesz eredményed:))
2020. máj. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Szia! Chloe Ting videoi/edzesei inkabb kezdoknek valo. Pamela videoi szamomra hatasosabbak, de ugyanakkor nehezebbek is voltak. Illetve mindeketto csinal heti edzesterveket, amik kozul kivalaszthatod, hogy neked melyik a megfelelo. Osszesegeben Pamelat ajanlom.💪🏻
2020. szept. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!