Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Számotokra mit jelent a...

Számotokra mit jelent a televíziónézés?

Figyelt kérdés
Szoktatok-e még TV-zni, szórakoztat, vagy inkább csak pihentet, netalán inspirálólag hatnak a műsorok? Ha csak kényszercselekvés nap mint nap bekapcsolni a TV-t, akkor próbáltátok-e esetleg elhagyni, kiiktatni a TV-t, és mással helyettesíteni: olvasás, séta, sport, stb.

2021. máj. 24. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Abszolút nem nézek tévét. Ami sorozat vagy film érdekel, neten nézem meg. Ott nincsenek reklámok a műsor közepén.
2021. máj. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Unalom
2021. máj. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Háttérzaj. Utálom ha csend van a házban de zenéhez nem mindig van kedvem, néha rápillantok de inkább háttérzajnak jó
2021. máj. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Mára semmit, régen még internet miegymás nélkül jó volt, de így hogy van jobb alternatíva, már semmit.
2021. máj. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából úgy vagyok vele én is, mint a 3-as. Háttérzajként megy, miközben a gépen dolgozok, bár már egyre több podcast-et hallgatok tévé helyett. Néha csak a fény miatt kapcsolom be. Filmet, sorozatot nem vagy csak nagyon ritkán, évente pár alkalommal nézek.

Ez meg lehet, hogy hülyén fog hangzani, de kiskoromban rengeteg angol és német nyelvű tévécsatornát néztem, ezért néha beállítok valami külföldi adót és azt hallgatom. Valahogy van egy kis múltidéző hangulata, még akkor is, ha teljesen új műsorok mennek. Ez csak egyszerű megszokás dolga.

2021. máj. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!