Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tehetségkutatókban, versenyekb...

Tehetségkutatókban, versenyekben a magánszemélyek szoktak fizetést kapni?

Figyelt kérdés

Olyan műsorokra gondolok, mint a Való világ, Konyhafőnök (nem a VIP verzió), X-faktor,...

Aki mondjuk hetekig, hónapokig bent van egy ilyen műsorba, de nem nyer, az kap valamennyi fizetést vagy ingyen dolgozik?


2021. máj. 30. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, de a titoktartási szerződés miatt nem fognak erről beszélni.

O. Zsolt korábbi szereplő elmondta, hogy ilyen 75 ezer forint körüli összeget kapnak a nem nyertes VV szereplők a teljes bent töltött idejükért (ha 10 nap akkor 10-ért, ha 100 nap akkor annyiért).

2021. máj. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egy időben még a lottó sorsolás nézőinek is fizettek érte, hogy ott ültek a stúdióban - azon kívül, hogy valakit még ki is sorsoltak közülük és további összeget nyerhetett. hogy még mindig így van-e és hogy máshol is fizetnek-e a közönségnek, azt nem tudom, régóta nem voltam ilyen helyen. símán el tudom képzelni azt is, hogy ma már inkább jegyet árulnak és fizessen, aki élőben akarja látni a tévé műsort. nyilván amire könnyű ingyen is találni jelentkezőt, azért nem fognak fizetni. azt is símán el tudom képzelni, hogy akár olyan különbség is lehet a versenyzők között, hogy egyiknek többet fizetnek, másiknak kevesebbet. még akár alkudozni is lehet róla talán. a sztárokkal egészen biztosan így van és ők tudják is ezt, ezért nem is félnek megkérni a szerepléseik árát, ahogy attól sem, hogy ha nem fizetik meg őket megfelelően, akkor nem ők veszítik el a lehetőséget, hanem a tévé nem tudta/akarta megfizetni őket eléggé.
2021. jún. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!