Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Keresek egy mesét, de csak...

Keresek egy mesét, de csak egy részletre emlékszem. Valaki esetleg tudja melyikre gondolok?

Figyelt kérdés
Csak egy részletre emlékszem. Nagyon régen néztem. Van benne egy lány, egy fiú aki szereti a lányt, és egy gonosz, aki áttud változni sárkánnyá. Átváltozik majd magával viszi a lányt egy nem is tudom milyen helyre. Annyira boldog lennék, ha valaki ennyiből is felismerné, sajnos a többire Nagyon homályosan emlékszem. Talán még annyi, hogy kővé tud dermeszteni embereket ez a sárkány. Ezer hála ha valaki tudja melyik mese ez!!!

2021. máj. 31. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hülyeség, de az 59-es Csipkerózsika?


https://www.youtube.com/watch?v=cRB1OddJLJU

2021. máj. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is a Csipkerózsikay de nem az '59-es, hanem vagy a "Grimm legszebb meséi - Csipkerózsika", vagy ez:

[link]


Telórol vagyok, szoval csak így tudtam linkelni.

2021. máj. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*Csipkerózsika
2021. máj. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát az biztos hogy nem a csipkerózsika. A magyar mesék kb felében sárkány rabolja el a lányt, és meglepő módon egyik sem a csipkerózsika.
2021. máj. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos eddig egyik sem az, viszont ezeket is nézem kiskoromban és most öröm volt visszanézni őket 😊 még szívesen várom az ötleteket. Annyit tudok még segítségképp mondani, hogy a gonosz férfi aki majd elrabol, egy kastélyban sétál és ötletel, majd utána változik sárkánnyá. Remélem ez segít valamicskét.
2021. jún. 1. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!