Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Régen csak egy rövid részletre...

Cristo kérdése:

Régen csak egy rövid részletre emlékszek a filmből, mi lehet a film címe?

Figyelt kérdés

Grimm meseszereplők szerepelnek benne (de lehet, hogy nem csak azok...), egyfajta paródia, élőszereplős, Annyira emlékszem belőle, hogy a vége a mai modern világban játszódik, hamupipőke az üvegcipőjét széttörte valahogyan (vagy széttörődött), és úgy futott/menekült (a többi szereplővel) és tiszta üvegszilánk volt a lába (a cipő miatt).

Ami még úgy rémlik, hogy német film lehetett (?). Az az egy képkocka (vagy több) nagyon beleégett az agyamba, de nem találtam meg eddig sehol neten, és többre nem emlékszem. Film (nem sorozat). Régen láttam, valamelyik csatornán adták.



2020. okt. 6. 21:56
 1/1 A kérdező kommentje:

De természetesen bármilyen hasonló javaslatot várok, egyik ilyen film csak ez lesz az. Lehet kicsit kevés infó, de ez minden ami rémlik belőle. Már rágugliztam, de ennél többet nem tudtam kihozni belőle sem.


*nem biztos hogy csak grimm mese szereplők voltak benne, lehet hogy voltak szuperhősök is (Hulk/Pókember...), de lehet tévedek... De Hamupipőke üvegcipője megmaradt, az fix.

2020. okt. 6. 22:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!