Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Barátok közt című sorozat...

A Barátok közt című sorozat vége csak szerintem nem lett jó?

Figyelt kérdés
2021. júl. 17. 20:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%
Kérdező, szerinted miért nem lett jó? Te másképp fejezted volna be?
2021. júl. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
9%
Mi lett a vége? Nem volt tv-m :(
2021. júl. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Miklós felkelt a kómából és timike ráborult Nóra meg ott volt az új fszijával. Én reméltem hogy a végére összejönnek megint mert velük indult a sorozat nekem így lett volna kerek. A többieket nem ismerem nem is érdekelnek
2021. júl. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Hát, valamikor Magdi anyus halála előtt hagytam abba, gondoltam, nosztalgiából megnézem.

Látom, a rendező dallason nőtt fel. Bobby feltámadt.

2021. júl. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Egy hulladék trash volt ez a sorozat már a 2000-es évek közepétől is. Magdi anyus kiírása után meg a nézhetetlenség szintjére süllyedt. Nem is értem, hogy tudták ilyen sokáig elhúzni.
2021. júl. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%
Sajnos igazuk van az elottem szoloknak és egyet kell ertsek, Magdi anyud nélkül nem is igazi barátok közt
2021. júl. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


Kérdezte valaki, hogy nekemiért nem tetszett a vége.


Őszintén szólva, nem néztem az egyetem óta. Előtte igen, sőt a gimiben nagy rajongó voltam, de a diplomaosztó után munkába álltam és a munkám váltott műszakban ment sokáig, így nehéz és értelmetlen lett volna pl csak 3 hetente 4-5 napig nézni a sorozatot.


Néha azért volt 1-1 időszak, amikor néztem, de aztán megint jött az időhiany.


Most, amikor hallottam, hogy az utolsó rész lesz, gondoltam, megnézem.


A fent leírtak alapján kb a szereplők 70%-át nem ismertem, de azért jó volt látni, hogy mindenkinek happy enddel zárult az egész, saját baba, adoptálás, házasság, eljegyzés, elszökés, új élet, stb.


Az is tetszett, hogy Gizi és Laci végül nem együtt utaztak el, de szépen elbúcsúztak, ergo szép lezárást adtak, de nem etöltettek bele egy meseszerű happy endet.


Szóval a reklám előtti rész szép volt.


A reklám utáni meg nagyon össze lett csapva.


Egyrészt az nem tetszett, hogy miért Zsolt mondja a búcsúszöveget és miért nem pl Nóra, aki a kezdetek óta ott volt, két szülési szabira ment csak és ő egy alapszereplô, hiszen ő volt az egyik árva. Vagy Vili bácsi, aki az árvaházban dolgozott, látta felnőni Nóráékat és utána látta, hogy hogyan boldogulnak az életben.


Zsoltot nem éreztem jogosultnak erre, főleg, mert a karaktere se egy példaértékű karakter.


De alapjáraton azt sem értettem, hogy miért kellett ez a búcsúszöveg, miért nem raktak be egy olyan meglepő fordulatot, ami erre az egész 23 évre kihatással van.


A másik meg Miki felébredése meseszerű. Itt azt éreztem, hogy a rendező már úgy volt vele, hogy legyen happy end, szóval ébredjen fel Miki.


Kezdjük ott, hogy nem ilyen az, amikor valaki felébred a kómaból.


Ez nagyon meseszerű lett így a végére.


A másik, hogy pont az lett volna egy érdekesség, hogy Miki, aki mindent túlélt, mégis meghal most és ezzel zárul a sorozat, ez már egy új élet; mint Fermin esete az internatusban, aki mindent túlélt és a sorozat legvégén meghalt.


Ráadásul ki is jött volna így, hogy az első berényi gyerek a sorozat elején hal meg, a 2. A közepén, a harmadik a végén.


Szóval vége összecsapott és eröltetett volt nekem és nagyon hiányoltam belőle az izgalmat vagy a meglepetést, amivel lezárnak egy sorozatot.

2021. júl. 18. 00:36
 8/14 tarkany válasza:
54%
Nagyon jó, hogy vége lett, hamarabb kellett volna! Akárhonnan ilyet elö lehet szedni. Török, amerikai, japán, indiai szerzöktöl. Egy pozitiv volt benne, h. legalább hazai szinészekkel dolgoztak. Itthon maradt a pénz.
2021. júl. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat off a saját kérdésem alatt de mi ez a sok lepontozás?????
2021. júl. 18. 16:33
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Na, erre én is kíváncsi lennék!
2021. júl. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!