Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ma elindult a (megújult)...

Ma elindult a (megújult) Szerencsekerék. Hogy tetszett nektek?

Figyelt kérdés

2021. júl. 19. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kb 5 percig birtam nezni.

Iszonyu eroltetett, ugyanazok az agyonhasznalt szereplok, csilivili bugyuta musor.

2021. júl. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Rettenetes!


Pápaitol kitéptem a hajam. Olyan buta szerencsetlen. Adtam esélyt tegnap a másodiknak. Kár volt, az a zöld ruhás lány mégsötétebb volt, mint Pápai...szerintem már Kasza se bírta látszott rajta, meg az is, hogy nem tud mit kezdeni ezekkel az 1 bitesekkel.

Azt gondoltam, hú..de jó lesz újra szerencsekerék, ami egy intelligens műsor volt. Hát sajnos ez megközelítőleg sem az.

Nem adok több esélyt ennek.

2021. júl. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Vicces ahogy a betűs csaj odamegy és megérinti a betűt

mintha átfordítana mint régen.


😀

2021. júl. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Borzalom

Gáspár zsótitól kitéptem a hajam

Mássalhangzó: e, ELemér

2021. júl. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én most nézem a TV-ben. Most éppen Pintér Tibor játszik. És az a véleményem, hogy meg se közelíti a régi szerencsekereket. Amikor Cookyék játszották, hát komolyan.... Egy kínai, egy francia, és egy brazíliai is játszik. Szóval ott tartunk, hogy külföldiek játszanak szinte olyan játékot, ami a magyar nyelvtanhoz kapcsolódik! Ez nekem kellemetlen, de néha Kasza Tibin is látom, hogy nem bír már ezzel a sok hülyével mit kezdeni. A legelviselhetőbb játékos Király Viktor volt, mert ő legalább felnőtt emberként viselkedett.
2021. aug. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!