Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Néhány apróságot nem értek a...

Gőte kérdése:

Néhány apróságot nem értek a Ki vagy, Doki című brit sorozatban. Valaki meg mondaná, miért történnek ilyenek egy 41 éve műsoron levő alapműbe?

Figyelt kérdés

16 évesen minden részről olvastam meg néztem őket.. a régiektől egészen az új részekig... szinte mindnet megtudtam a sorozatról amit lehet...

De... megkérdezném...


*A 4. évadban, a könyvátrról szóló duplarészben:

A professzorok között -beleértve riversong- egy szerkenytyűt viselt ami megőrizte ez agyhullámaikat egy ideig... az első áldozaté működött... szinte teljesen töltve volt... és a könyvtár komputerében más lett... torz de okosabb.... Akkor hogy lehet, hogy Riversongnak alig volt töltés a szerkezetben, mégis rendben került át a számítógépbe?

*Az 5. évad kő angyalos epizódjában azt mondták, hogy a könnyező angyalról készült kép maga is angyallá válik...

Akkor a Pislantás című részben Sally Sparrow mappájában a fénykép hogy-hogy nem éledt fel, és kapta el a Doktort?

* Az 5. évadban a Doktornak Riversong árulta el, hogy a TARDIS hangja a behúzott fékek miatt van... A Doktor nem tudta... Akkor anno a 3. évad Smith and Jones epizódjában mért kiáltotta a karbantartásnál, hogy "...és a kézifékek!"... Szóval hogy van ez?


2010. aug. 28. 00:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Baki, baki, baki. Az írók figyelmetlenek voltak.
2010. okt. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyébként prof. River Song-nak a szerkentyűjét a Doktor "felturbózta".
2010. dec. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!