Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » RTL most pluszon fent van a...

RTL most pluszon fent van a teljes Barátok közt sorozat?

Figyelt kérdés

Én nem tudom megnézni fent van-e,én nem tudom aktiválni,mert a legegyszerűbb tv csomagom van. És ha fent lenne az összes rész,valahogyan lehetséges lenne aktiválnom a legegyszerűbb tv csomag ellenére az rtl most pluszt(pl.telefonszolgáltatónál,esetemben vodafonenál)? Ha igen,hogyan és mennyibe kerülne?

Csak akkor lenne érdekes számomra az rtl most plusz,ha az első résztől az utolsóig rajta lenne az összes. Ha valaki utánanézne nekem,akinek van rtl most plusz,köszönöm.


2021. júl. 26. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs fent a teljes sorozat, jelenleg sehol nem érhető el az összes epizód egyben (illegális megosztókon sem).
2021. júl. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minek neked a teljes sorozat? Mikor összeházasodtunk a nejemmel, a következő évben kezdődött, de annak is már 23 éve! Meg se tudnád nézni, még gyorstekeréssel is éveket venne igénybe! 😂 A net szerint majdnem 10.500 epzód ment le eddig!
2021. júl. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!