Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Rtl most + aktivalo kodot a...

Rtl most + aktivalo kodot a fiokomon belul hol talalom meg? Telekomos vagyok (30as)

Figyelt kérdés

#RTL #Telekom #RTL Most + #Aktivalo kod
2021. aug. 1. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
A szolgáltatótól kell kódot kérni. Utána tudod az RTL most felületen aktiválni.
2021. aug. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Telefonon vagy e-mailben?
2021. aug. 1. 23:34
 3/8 A kérdező kommentje:
Az ugyfelszolgalat@telekom.hu e-mail cimre irtam
2021. aug. 2. 00:09
 4/8 anonim válasza:
Szuper Családi HD illetve Szuper Családi Mozi csomagoknál elérhető díjmentesen az RTL MOST+ kód a Telekomnál. A Telekom fiókodba belépve a weboldalon a "Telekom TV GO jogok" menüpont alatt találod meg a kódot, amit az rtlmost.hu weboldalon tudsz regisztrálni az email címeddel. Ha nem találod a Telekom fiókodban a kódot, akkor valószínű, hogy a TV szolgáltatásod nincs hozzáadva a fiókdhoz, elsődlegesen azt add hozzá és utána már látni fogod. :)
2021. aug. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom, megorobalom
2021. aug. 10. 10:17
 6/8 A kérdező kommentje:
Megprobalom**
2021. aug. 10. 10:18
 7/8 anonim válasza:

Bele kérdeznék ha nem gond...

én most fizettem elő a tv csomagra az M-es csomagra ,sikerült is az aktiváló kódot beírni az RTL+ oldalán ,de a régi műsorok,sorozatok le vannak zárva ...Most akkor ez az aktiváló kód mégis mire jó ?

2023. ápr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Be lett vezetve az rlm most+, ami a fizetős szolgáltatás, gyakorlatilag egy streaming platform. Az itt található tartalmak csak külön előfizetéssel érhetőek el.


A sima szolgáltatói kód csak a tartalom egy részére jó. Ami le van lakatolva, az nem elérhető ingyen.

2023. ápr. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!