Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ha folytatódna a barátok közt...

Ha folytatódna a barátok közt és ti írjatok a forgató könyvet akkor hogyan folytatnatok a lezárás alapján?

Figyelt kérdés

2021. aug. 5. 12:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Engedjetek szabadon a fantaziatokat
2021. aug. 5. 12:08
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Hát először tudnom kellene, mi volt a lezárás, mert én arról lemaradtam :D
2021. aug. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát az úgy volt hogy Gizi és Laci elutaztak külön külön Zsolt és Aliz elszoktek az alvilág elől bandi és Luca Londonba utaztak
2021. aug. 5. 12:20
 4/7 A kérdező kommentje:
És ami a legnagyobb Miki felébredt a kómából amikor Nóra és Levente esküvője volt és Gigi és Oliver esküvője is akkor volt a rozsaban és Szonja és Vince babát várnak dióhéjban ennyi
2021. aug. 5. 12:23
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg Juli átvette a Staféta botot klaudiatol a kftben
2021. aug. 5. 12:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Miki teljesen felépülne, és visszatérne a cégbe => Julit engedné vezetőnek, mert már ő is belefáradt, de vetélykedne Kornéllal. Közben lennének emlékei a kómából, és ismét elkezdene Zoli után kutatni, hogy biztos életben van => ezt húzni egy darabig, végül bevonni Zoltánt a képbe.


Zsolt és Alíz meneküléséből azt hoznám ki, hogy ez a Marius megtudja, hogy Zsolttal együtt dolgozott Levente és Attila, így ők is bajba kerülnek.


Nóra és Levente összeházasodnak, esetleg itt ugye Miklós mit szól hozzá.


Szonja és Vince rájön, hogy nem is könnyű egyszerre két gyereket felnevelni.


Többieket nem tudom, mi lenne velük.

2021. aug. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jo lett mar azt hittem hogy senki nem ir mert ezer eve kedeztem
2021. aug. 12. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!