Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az X Faktor nincs kicsit...

Az X Faktor nincs kicsit megjatszava?

Figyelt kérdés
Nekem akkor tunt fel jobban amikor mar jo paran elenekeltek a Halleluja c. szamot;akkor nagyon latszott a zsurin,hogy meg van rendezve... a megasztar is de z nem annyira szerintem.
2010. aug. 29. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem nincs megjátszva... ha mégis akkor is a megazstár 1000x jobban megvan játszva... ők keresnek embereket h szerepeljenek, majd kiejtsék... lsd. az az idős bácsika...
2010. aug. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szimplán idióta a zsűri..


Nem az a lényeg, h.egy dalt hányan adnak elő,hanem hogy milyenek az egyes előadások..Nincs 2 egyforma előadás.

Ezek meg ott szenvedtek már a 2.produkciónál is..Holott mégnem is hallották milyen lesz...Csak mert unták a dalt..:S


Láss csodást a 2.hallelujás jó volt!!!


Annyi pénzért,amit valószínűleg zsebretesznek zsűriként, nem kéne ilyen lekezelőnek lenniük...Először illene végighallgatni a dalt.Akárhányadszor is..

2010. aug. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*csodát
2010. aug. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
akkor nem vagyok egyedül a gondolattal
2010. aug. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!