Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kinek nagy csalódás az idei x...

Kinek nagy csalódás az idei x faktor?

Figyelt kérdés
Nekem az idei olyan szinten van, mint tavaly a megasztár. Nincsenek igazán kiemelkedő egyéniségek. A tavalyi x faktorban még olyan versenyzőnek is szurkoltam, aki nem is volt szimpatikus, mert mégis volt benne valami, amitől szerethető volt, a hangokról nem is beszélve. Idén valahogy nincs együtt senkinél a kettő. Vagy jobb a hangja mint a többinek, de ennyi, semmi érzelmet nem vállt ki, vagy pont fordítva. Van még ezzel így valaki?
2011. okt. 30. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Én személy szerint úgy vagyok vele hogy mind átlagos énekesek, pont ahogy te mondtad, mert ugye az X faktor nem csak az énekversenyről szól, hanem arról hogy kibe van meg az a plusz amit a színpadon az énekléssel együtt tud meg adni. Tavaly Király L. Norbi volt a kedvencem igaz hogy a hangja nem volt egy szép, de mégis jó volt és az a show amit a színpadon művelt az vitt nálam mindent. Most jelenleg 2 csaj van a műsorba aki bejön mármint hang alapján meg az egyik fiú csapat is jól csinálja amit csinál (nevükre nem emlékszek) aztán ennyi.

A mentorok döntésével sem értek egyet néha mert nem a legjobb embereket vették be a bizniszbe, a Hajdú Ikrek bevinni az élő showba rossz döntés volt egyszerűen rosszul csinálták, oké hogy fiatalok, szépek, de nem a teljes erőbedobásukkal csinálták azt amit kellett volna, és nem csoda hogy kiestek.

2011. okt. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem csalódás, csak a tavalyi mezőny erősebb volt és sokan azt várták, hogy az idei megfejeli az előzőt... Sztem nem sikerült, de ettől függetlenül tetszik :)
2011. okt. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Egyetértek mind a kettőtökkel. Nem azt mondom én se, hogy nem jó énekesek, csak túl átlagosak, és az x-től nem ezt várná az ember. Ha jobbra nem is mint a tavalyi, de legalább ugyanolyan színvonalra számítottam.

Köszi a válaszokat.

2011. okt. 30. 18:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát pl. annak csalódás, aki látott már valaha külföldi tehetségkutatót.

De annak nem csak az idei, hanem az összes eddigi.

2011. okt. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem a tavalyi is az volt...nem is néztem!
2011. okt. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom vele, csak Keresztes Ildikót utálom, mert hogy lehet ennyire süket, hogy olyanokat visz be az élő showba, mint a Lil C, vagy mint a Baricz Gergő...ugyanez volt tavaly is a Király L. Norbival és a Takács Nikolasszal: hangjuk egyenlő a mínusz nullával. A többi mentor döntésével meg vagyok elégedve, mert a 25 felettiek, a csapatok tökéletesek, a lányok meg annyira hatalmas tehetségek, hogy őket nem múlja felül senki és semmi. Közülük kerül majd ki a győztes, az végtelen %. Örülök, hogy Feróhoz kerültek a lányok, mert így bekerült Muri Enikő, akinek már tavaly ott kellett volna lennie, és nyernie kellett volna. Kováts Vera is hatalmas tehetség, teljes mértékben oda való, Bagosi Alexa meg...borzasztóan jó hangja van!!! De ezzel szemben: Az a h*lye Lil C és Baricz Gergő, mit keresnek ott???!!! Mert hangjuk az nuku, semmi, mínusz zéró. Essenek már ki!!! A Hajdú ikrekkel sincs semmi bajom, kár hogy kiestek, mert a nézők süketek, hogy azt a két hangtalan udvaribolondot továbbjuttatták. Ha nem cserélik le az Ildikót jövőre, akkor nem is tudom, mit csinálok!!!
2011. nov. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Baricz Gergő jó volt a meghallgatásnál, és az első élő showban is, aztán "rászóltak", hogy ez nem az ő stílusa, azóta meg nem is hallottam jól énekelni...

Lil C a legutolsó adásban jó volt, de azt leszámítva benyávogta magát a versenybe, és a kis tinilányok meg szavaznak rá, mert dobja a szaltókat a színpadon, és vetkőzik. Szerintem az X faktor nem erről kellene hogy szóljon...

Én Bagosi Alexának szurkolok, mert elképesztő, amit képes produkálni. Nem az az előadó, aki eddig mindig tökéletesen alakított, és ezért vannak a mentorok, hogy kihozzák belőle, amit tud. Ő élő showban csak az utolsóban szerepelt jól, s bebizonyította nekem, hogy igenis lehet sz@rból várat építeni, mert az egy szörnyű dal, amiből kiindultak, de az a feldolgozás nem rossz, amit készítettek, és ez Alexa előadásában robbant, és ő az egyetlen, aki miatt ráveszem magam, hogy megnézem a műsort. Neki kisugárzása van. Bár elég vicces fejet szokott vágni, mikor megtudja, hogy továbbjutott. :D Attól még szeretjük.

Kocsis Tibor szinte mindig hozza a jó színvonalat, de a dalok közepén meg tudom unni, mert tudom, hogy ez is olyan jó, mint a többi, de nem üt szöget a fejembe...

2011. nov. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!