Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Forma-1-et miért szeretik? Én...

Forma-1-et miért szeretik? Én nem tudom megérteni.

Figyelt kérdés
És az nem válasz, hogy ha nem tudom megérteni, nem is fogom, aki szeret valamit, az meg is tudja magyarázni, hogy miért szereti.

2021. aug. 22. 18:06
1 2
 1/12 veterán vas ***** válasza:
100%

Szeretem, mert a sebességről szól, megtalálható benne a legfejlettebb technika, azon kívül taktika, versenyzés, izgalom.

Többek között ezért (is) kedvelem.

2021. aug. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Régen én sem szerettem, de amióta jogsim van elég sokszor megnézem, nem tudom miért... Azt is értem hogy valaki unja (én a focival vagyok ugyan így) amúgy NBA-t szoktam csak még nézni.
2021. aug. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert érdekel és leköt.
2021. aug. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Most attól függ. Nézni én se szeretem, játszani konzolon viszont annál inkább. Amúgy a focival is így vagyok. 23/F
2021. aug. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Sokáig szerettem, de most már nem. Sokkal izgalmasabb a kerékpár, pl. a Vuelta.
2021. aug. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs akit megszeress sose fogod...viszont ha lesz, akkor már fogod szeretni! Na meg átérezni azt, hogy milyen tettek vannak olykor egy nem hozzáértőnek nem kivitelezhető. Persze tény, régen könnyebb volt beleszeretni, hisz mindig maximumon mentek, nem úgy mint most. Ráadásul hang is volt...eme videó nem mérvadó, hisz neked kötődésed nincs, de ikonikus pillanat a csúcskorszak mondhatni utolsó néhány évéből a V10-es motorok utolsó évéből. Itt volt az első év, amikor ugyebár Alonso legyőzte a sorozatban 5 VB címet nyerő Schumit és hát ez a röpke 30 perc motorsport történelmi:1:06:50

[link]

2021. aug. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én meg mondjuk a focival vagyok így, meg szinte minden más sporttal. kivéve a technikai sportokat.

Az F1 sem érdekelt addig, amíg '96-ban egy hosszú hétvégét el nem töltöttem a Hungaroringen az akkori futam idején másodállásban. Akkor testközelből élhettem át mit is jelent ez az egész, és azóta szinte ki nem hagytam egy futam közvetítését sem.

Tényleg nem lehet mást írni, mint hogy úgysem fogod megérteni ha nem szippant be. Nézd meg a Netflix F1-es sorozatának három évadát, az ad egy kis rálátást. Vagy a Sebességláz című filmet.

De ez olyan, mintha azt várnád el valakitől, hogy magyarázza el miért szereti a vaníliafagyit, mikor neked nem ízlik.


Én azt nem értem miért érdekel ez téged. Neked eszembe se jutna kérdést kiírni arról, hogy valaki miért szereti nézni a teniszt, mikor engem halálosan untat(na).

2021. aug. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#6 nem értem. Ha valaki nem szereti a Forma-1-et, akkor sose szeretett senkit?
2021. aug. 23. 12:21
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#8

Részben igen, hiszen ha nincs akihez kötődj, akkor miért nézné az ember ugyebár, bár régen az autók hangja sok embert sőt, sok mai versenyzőt irányított a motorsport felé, de hát ez már nincs ugyebár meg! A tehetségek jönnek mennek akár évről évre is, de 5-10 év alatt általánosságban sok arc kicserélődik. Ha nem találsz újat, akkor simán lehet megunod az egészet. Ezzel ellentétben van például ember, aki csak azért néz F1-et, mert bizonyos csapatnak szurkol ugyebár, ha nem lenne a csapat nem is nézné. Persze valahol elsődleges a futamok minősége is, hisz ,mint a fentebb linkelt videó is mutatja régen azért pörgősebbek voltak a dolgok, azt többen szerették, szóval ma elmondható, hogy valakihez, valamihez mindenképp kötődnöd kell és úgymond várni a csodát (vagy egy olyan évet, mint az idei, igaz erre is 8 évet vártunk) tehát ha időközben nincs mibe kapaszkodni, akkor elmennek a nézők. Én sem nézem már rendszeresen, mondhatni inkább csak hallgatom és ha érdekességek történnek, akkor odafordulok, mint a legutóbbi Magyar futamnál például, amikor a fentebb linkelt videóban is látható Alonso visszatartotta a sokkal erősebb Mercedest. Illetve ugyebár van aki magát a versenyzés élvezetét szereti, persze ez is ma már vicc kategória még F1 léptékkel is, de aki picit belelát, mert mondjuk szimulátorozik az mindjárt máshogy látja stb.

2021. aug. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ja, úgy értve, hogy a F1-en belül kell szeretni valakit.
2021. aug. 23. 15:20
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!