Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Gáspár Evelin-nek milyen baja...

Gáspár Evelin-nek milyen baja lett amiért kórházba került a survivor-ból?

Figyelt kérdés

2021. szept. 7. 14:56
 1/9 A kérdező kommentje:
ki is esett?
2021. szept. 7. 14:57
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
2021. szept. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ja köszi a linket csak érdekelt mert láttam a tv-ben hogy kórházban voltak és nem értettem miért remélem nem sulyos es tudják folytatni a versenyt viszont én csak Evelint láttam azt nem tudtam hogy J.máté is megsérült
2021. szept. 7. 16:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem estek ki folytathatták a versenyt mindketten. Nagyok voltak a hullámok és megütötték magukat, de szerencsére semmi komoly bajuk nem esett. A hétfői adásban benne is volt, hogy visszamennek. [link] itt vissza tudod nézni.
2021. szept. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hálistennek
2021. szept. 7. 20:11
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, azt pont nem vette fel a kamera? :) pedig bőven lett volna tartalmas adásidő belőle és az az igazi survivor. Az miért nem lett a műsor része, csak a kórházasdi és a szarkavarások?
2021. szept. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért mert a hiradóban sem mutassák a balesetet élesben vagy lehet hogy megvan csak erős idegzetüeknek
2021. szept. 9. 16:37
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, hogy nem mutassák, az biztos.

Viszont egy hajóúton miért kéne filmezni?

2021. szept. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Lehet, hogy a hajóúton puszipajtások, csak a kamera előtt, vezényszóra tudnak anyázni ezekben a műsorokban? Mondjuk az első szériából rémlik, hogy kifejezetten kusban kellett visszamenniük a táborba és csak ott lehetett anyázni. A hangot ugye tudják messzebbről is venni, de képet nehezebb így nem maradnak le semmiről. (aztán az más kérdés mit mutatnak nekünk)
2021. szept. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!