Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért szokták üvöltetni a...

Miért szokták üvöltetni a reklámokat?

Figyelt kérdés
Már észrevettem, főleg neten ahol több reklám van egy videó alatt, hogy hiába van normál hangerőn míg megy az epizód, bedobnak egy reklámot az konkrétan full hangerőre tolódik fel és nagyon hangos főleg mikor idegesítő is a reklám mint a (megkóstoltad már az ADEZT?!). De nem minden reklám ilyen hangos érdekes módon. Pl. a CCC-s reklámok közül is van idegesítően hangos, mikor bedobja ezt a jazz zenéset de van amikor tök kellemes. Tévében is hiába halkítom le mikor jön a reklám üvölt szinte. Neten is mikor lehalkítom a reklámot az olyan mintha semmit nem csináltam volna mert 1-es szinten is konkrétan üvölt. Miért vannak még ilyen bosszantóan idegesítő reklámok mint az alzás űrlény (ALZA PONT HÚÚÚ) és társai full hangosan?

2021. szept. 14. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont emiatt, hogy odafigyelj rá... gusztustalan megoldás, de a célját eléri, legalábbis addig a szintig, hogy tudatosul hogy ott a reklám.
2021. szept. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán tévézek, de ha mégis, akkor automatikusan blokkolom a hangot, ha reklám jön. Nagyon irritáló.
2021. szept. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelemfelkeltés miatt. Én a TV2 Playt szoktam nézni, mikor nézem vissza a műsorokat, de tényleg elég rossz mikor a műsort szinte maxon kell hallgatni itt meg ugye sajnos nem lehet már reklámblokkolót használni így kb 2 percenként jön egy reklám hirtelen. A dobhártyám majd kiszakad olyan hangos.
2021. szept. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3.na pont a tv2playre gondoltam mikor írtam, sőt most már regisztrálni is kell a megnézéshez, eddig elég volt a reklám blokkoló tiltása..főleg mikor beletekersz van hogy egyből 3 fél perces reklámot ad be hangosan..hiába halkítom le reklám közben legalsó szinte, akkor is fülsüketítően hangos.
2021. szept. 14. 17:39
 5/10 A kérdező kommentje:
Tévében még oké, érthető de neten miért kell extra hangosan bedobni? Elég lenne ha tűrhető hangerőn menne de mikor nézem a sorozatot és 2 percenként bedobja hogy "MEGKÓSTOLNÁD AZ ADEZT?
2021. szept. 14. 17:53
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem a legjobban az Istenes Bence reklám idegesít ott. Meg a canesten reklám mikor 2 animációs nő beszélget. Mindig azok jönnek be nekem. De az Adezes is gáz pláne mikor egymás után 5ször le játszák.
2021. szept. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6.a canestenes reklámot rég láttam de az is bosszantó volt :D...ja igen hogy egymás után ugyanazt adják na az is baromi zavaró mert egy 25 percres epizódot a tv2playen nem lehet végignézni zavaró reklámok nélkül...
2021. szept. 14. 18:04
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem most folyamatosan azt a reklámot dobja be mikor azt mondja "új tanév, új készülékek" vagy ilyesmit és nagyon hangos még a legalsó hangerő szinten is..:D
2021. szept. 14. 18:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy felfigyel ra.
2021. szept. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pont azért ilyen hangosak, hogy észrevedd őket. Nagyon gusztustalan megoldás de legalább elérik a céljukat vele.
2021. szept. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!