Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A TV-s sportkommentátoron...

A TV-s sportkommentátoron miért van fejhallgató? Tényleg saját magát hallja benne?

Figyelt kérdés
ÜDV lehet most nagy baromságot írtam, de én így tudom, tényleg saját magukat hallják benne? Én úgy hallottam, azért van, hogy tudja ha hibázik a beszédbe, jobban hallja és javíthat, tévedek?
2021. szept. 15. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Magát is hallja, meg a vezérlőből is bele tudnak szólni, illetve az adáshangot is hallja, ahol ez szükséges (például zenés látványsportoknál a zenét).
2021. szept. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez így nem zavaró? Azt hiszem az MLB-nél az eredeti angol kommentárt is hallják,,,, ez nekem hihetetlen, hogy ezek mellett még folyékonyan kommentál is...
2021. szept. 15. 11:57
 3/3 anonim ***** válasza:
A Giro d'Italia eurosportos kommentátorai előtt le a kalappal, mert forditanak, bemutatják a tájat, mesélnek, míg a biciklisek róják a kilométereket. Aztán ha forró a helyzet (pl. egy nagy versenyző bukik), akkor az okot kutatják, vagy befutónál a helyezéseket kiderítik. Jól csinálják, az biztos.
2022. jún. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!