Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ez a "Totem" című tv műsor...

Ez a "Totem" című tv műsor mennyire van megrendezve?

Figyelt kérdés
2021. szept. 16. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Mindegyik műsornak van forgatokonyve, előre le van kartyazva
2021. szept. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amennyire nem szégyellik. Nem ez a honi tv-zés vezércsilaga.
2021. szept. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De nemsokára befejezik, úgy látszik, ez nekik is túl gagyi.
2021. szept. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Néha belenéztem, de... nem jövök rá mi volt a koncepciója.
2021. szept. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ma vége is lesz elvileg. Nem volt nagy nézettsége. Egy jó volt benne, hogy amikor mentek kincsvadászatra akkor szép helyeket mutattak. De pl a védettségi játék mindig ugyan az volt. És a kincsvadászatot rosszabbúl teljesítő csapat büntetése is mindig a súly kígyó volt. Utána a párbaj szintén mindig íjazás volt. Szóval uncsi volt. Gondolom ezzel a műsorral akarták pótolni az Ázsia expresszt amit a covid miatt nem tudtak megvalósítani. Meg persze kellett egy RTL elleni merénylet mivel ott is ment a Survivor ami szintén túlélős műsor. Hamarosan jön majd a Farm VIP de mivel van Álarcos énekes azon se lennék meglepődve ha lenne ni csak ki vagyok.
2021. szept. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!