Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Zsófi nyeri az idei Survivort?

Zsófi nyeri az idei Survivort?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy a készítők őt akarják győztesnek kihozni.. Valaki eltörte a kezét, ő lett a cserejátékos. Az első törzstanácson őt szavazták volna ki, de lett védettséget érő amulettje.. Másodjára sikerült kiszavazzák, de Gábor feladta, erre ő kerül a helyére.. Most biztos vagyok benne, hogy sokáig eljut. Talán meg is nyeri..

Nincs bajom vele, de aki nézi még, szerintetek nem túl egyértelmű, hogy a szerkesztők belenyúlnak a játékba és az ő javára keverik a dolgokat?



2021. szept. 14. 21:56
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
77%
B.Évának volt ezzel a témával egy kis botránya, hogy kiírta a netre, hogy ő találkozott már a visszatérő játékosokkal és Zsófi nyeri meg és, hogy látszott, hogy az RTL támogatta őt és elvileg a játékosok egyetértettek vele. Hogy mi ebből az igaz majd kiderül.
2021. szept. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
46%
ő most nem az álarcos énekesben van?
2021. szept. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
73%
1-2 részt láttam csak, de gondolom jó nézettséget hoz, hogy állandóan generálja maga körül a feszültséget és az áldozat szerepében jól tud tetszelegni. Nem mondom hogy nem bántak vele rosszul egyes esetekben vagy ne lett volna más hülye, akár még rosszabb köztük, de nála is hatalmas gondok vannak.
2021. szept. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 A kérdező kommentje:

Amúgy Baukó Éva azt is ki írta múltkor, hogy ki nyeri meg.. csak én már nem láttam a posztot.. vajon igazat mondhatott vagy csak kamuzott?

Elvégre a Zsófi visszatéréséről nem hazudott

2021. szept. 14. 22:59
 5/62 anonim ***** válasza:
Nem járait írta?
2021. szept. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 A kérdező kommentje:
Jó kérdés. Valaki azt írja, hogy Járait írta a Baukó, míg mások meg Danit mondják. De hallottam már Zsófis verziót is.
2021. szept. 15. 17:43
 7/62 anonim ***** válasza:
94%

Hát nem tudom.

Én azt olvastam, hogy Éva Danit nevezte meg nyertesként, és azt , hogy neki azt mondták a többiek, hogy Zsófi sokáig bent lesz. És persze célzott rá, hogy most Gábor helyére ő jön.

Az hogy Zsófi most visszajött, nem volt titok, aki odafigyelt, tudta, hogy a piros csapat tagja lesz, az 1. részben lelőtte ezt a poént az rtl, mert a bevágások közt volt egy jelenet, mikor Zsófi egyértelműen a piros csapat topjában van, és nagyon erőlködik egy feladat közben, feltartva a kezét. Ami szerintem most lesz majd, az előzetes alapján, amikor valami fát tartanak maguk fölé.

Az, hogy most Zsófi visszajött, Gábor feladása miatt van.

Bevett szokás feladás esetén a legutóbbi kiesett játékost visszahívni. A Survivorben és más versenyes műsorokban is ez a rendszer. Ebben nincs semmi extra .

+ A survivorben van holtak szigete is, onnan is visszajöhetnek még kiesett játékosok majd.

Anno Zsófi párbajon nyert egy védettségi amulettet, mert lenyomta az összes eredeti sárga játékost. Ennyi. Ebben sincs semmi kirívó. Mindenkinek ott volt a lehetőség.

Zsófi egy erős, kemény, jó játékos, én szurkolok neki! Remélem sokáig bent lesz. Ha megnyeri az egészet, 100%-ig megérdemli.

2021. szept. 16. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
85%
Zsófi simán el fog menni a döntő környékéig, de nem ő fogja megnyerni. Egyszerűen a csordaszellem miatt mindig kilövik az olyat aki nélkül egy büdös játékot se nyernének meg, de a jég hátán is megélne. A többi nyápic semmirevalóból viszont mindig sokkal több van. Az fog nyerni aki észrevétlenül más háta mögött végigsunyiskodik úgy, hoigy sosem kerül célkeresztbe. Zsófi végig ott van, erre a szerepre a legelső perctől kijelölte az összes közül is a legtaplóbb, azaz a kopasz. A többi pedig félt tőle és a csordaszellem miatt örült, hogy nem ő lett a kiközösített bűnbak.
2021. szept. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 A kérdező kommentje:

Egyetértek. Zsófi érdemelné meg leginkább a győzelmet. Csak hát a Survivort legtöbbször nem az nyeri, aki igazán megérdemelné, hiszen az erősebb játékosokat az egyéni játék során eltüntetik a többiek az első adandó alkalomnál. Sejtem, hogy Zsófinál is ez lesz.

Ha a középmezőnyt nézzük, azzal az erővel nyerhet akár Sabira, Dani, Alex is...

2021. szept. 16. 16:22
 10/62 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy szerintem Sabira helyezkedik a legjobban.. mindig tudja hova álljon, minden csapatba valahogy beférkőzik. Nem nyilvánitja ki olyan őszintén a véleményét, mint Zsófi, de a kis riportokban láthatjuk, hogy mindenről megvan a véleménye. Az a tipikus játékos, akit a többiek nem tartanak akkora ellenfélnek, mégis "veszélyes".. kinézem belőle, hogy ő találta meg Nilton amulettjét, mielőtt volt a csapat csere, és elrejtette valahol.
2021. szept. 16. 16:26
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!