Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Emlékeztek még Fecske Faterre?

Emlékeztek még Fecske Faterre?

Figyelt kérdés
Régen volt egy ismeretterjesztős gasztroműsora talán az RTL-en, de rajtam kívül senkinek sem rémlik.

#RTL #2000-es évek #fecske fater
2021. szept. 22. 19:20
 1/3 anonim válasza:
Nekem rémlik! Igen így igaz az RTL Klubbon ment a műsora 2004ig! Aztán felkeresték más televeziós csatornák ha jól emlékszek , akkor a VivaTV is felkereste! :) De a gasztroműsora után visszavonult sajnos... Álítólag alkoholizál azóta ennyit láttam egy arhívumba leírva!
2021. szept. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na akkor jól emlékeztem, de a Viva-s sztorival már nem vagyok képben. Kedves, idős úr volt nagyon jó humorral és orgánummal, szerette a gyerekeket, ez nagyon megmaradt. Szomorú ha tényleg visszavonult és alkoholizál. Él még egyáltalán? Lehet vele valahol találkozni, esetleg segíteni neki?
2021. szept. 24. 12:28
 3/3 anonim válasza:
Írtam privát üzenetet ezzel kapcsolatban tessék megnézni! :D
2021. szept. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!