Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Sztárban Sztár Leszek az...

A Sztárban Sztár Leszek az meg van játszva?

Figyelt kérdés

Van egy versenyző, aki minden hétre csak rapper feladatokat kap.(Majka csapatából, a Hadas Alfréd.), és hát elvileg ez a verseny arról szól, hogy mindenkinek meg kell mutatnia, hogy sok oldalú. És hát ez véletlen, vagy csak előretervezett dolog?


Meg azt szoktam megfigyelni, hogy akik vannak "zenészek", azok most dobolnak, vagy csak ott van dísznek?



2021. okt. 18. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Az X-faktorban kell sokoldalúságot mutatni, ebben a másik fosban nem.
2021. okt. 19. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%

Minden ilyen előre meg van rendezve.

Ez alapból úgy szokott lenni, hogy akiket látsz már a TVben továbbjutni a selejtezőkből, az valakinek a valakije, megfelelő kapcsolatokkal.

X-faktornál például fordult már elő, hogy az egyik továbbjutót, aki elég sokáig el is jutott a versenybe személyesen a műsor producere vitte el kocsival a selejtező showra.

2021. okt. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
72%
meg
2021. okt. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen.Láthatóan nagyon szeretnék népszerűsíteni Alfrédot,mert a „gép" mindig ott áll meg,ahol neki kedvező.Szerintem tehetséges,de a többiekkel szemben ez igazságtalan,hiszen a sokoldalúságról szól(na) ez a műsor.

Amit még észrevettem,hogy néhányan sokkal rosszabb,unalmasabb zenéket kapnak (pl.:Csiszár István,sokkal jobbakat az is kaphatna).

2021. okt. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű...
2021. nov. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért lepődik meg ezen bárki? Az ilyen műsoroknak csak a műsora élő, a válogatónak az a része, amikor műsorba kerülnek az emberek nyílvánosak, de az már hónapokkal előre megtörténik. Sőt van amikor kiírják, hogy a hang élő, akkor a felvétel már előrefelvett, hiába van kiírva hogy élő.
2023. jan. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!