Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Squid game megszállottja lettem?

Squid game megszállottja lettem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb ezzel kelek ezzel fekszem. Annyira tetszett a sztori a karakterek. Egész nap ezen gondolkozom, többször is megnézem a részeit. Emiatt elkezdtem koreaiul is tanulni. Ez normális?

2021. okt. 20. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
OMG! Akkor téged tényleg levett a lábadról a sorozat. Hidd el majd elmúlik xdd Én ha egy sorozatra rávoltam kattanva akkor mindig kerestem egy hozza hasonlót. Igaz, hogy semmi se pótolhatja az elsőt, de jobb mint a semmi.
2021. okt. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam az Extracurricularral.
2021. okt. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Legjobb sorozat amit valaha láttam...
2021. okt. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Jövő ilyenkorra meg már nem ezt fogod gondolni.

Nem, egyáltalán nem jó sorozat, még a koreaiakhoz képest se. Simán Koreába futott volna, akkor a középmezőnybe veszett volna el.

Egyedüli sikere, hogy Netflixre került fel és az emberek eddig nem találkoztak koreai filmekkel vagy sorozatokkal.

2021. okt. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4

Attól még, hogy neked nem tetszik, másnak tetszhet. Plusz én már láttam koreai filmeket.

2021. okt. 23. 10:30
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
A 4-esnek igazat adok. Vannak sokkal jobb koreai sorozatok.
2021. okt. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
Agyonhype-olt vacak. A Columbóval vagy a Jóbarátokkal ellentétben erre fél év múlva emlékezni sem fogunk, ahogy a Csernobilra meg a Casa de floresre sem.
2021. okt. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7

Én azt kétlem. Nem hiába tartja az 1. helyet.

Nagyon jó és ismert színészek vannak benne. Legalábbis Koreában, Lee Byung - Hun, aki a frontman szerepében van, Lee Jung-jae, mint Seong Gi-hun.

Ők ketten ha jól tudom a legnépszerűbb színészek Koreában. De Hoyeon Jung, mint Modell mint színésznő ismert, ebben is megjelent Kang Sae-Byeok szerepében.

Szerintem ők és a többiek egyaránt nagyon jól színészkedtek. Az alap történet is szerintem jól ki van találva.


Lehet, hogy te szerinted túl van hypeolva, de másnak tetszhet. Szerintem teljes mértékben megérddemli a hírnevét és a nézettséget amit kap.

2021. okt. 26. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!