Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van itt bárki, aki szavazott...

Van itt bárki, aki szavazott Mardollra?

Figyelt kérdés

2021. nov. 21. 00:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

20 a vidék neked egyenlő ezekkel a “falukkal”? 😅😂 kb akkora városban vagyok mint Pécs (160km körül van) én pedig 150 körül…

De várj segítek kanizsai vagyok csak hogy tudd miről beszélek…

2021. nov. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Szerintem arra gondol, hogy aki ilyen ismert, viszonylag nagy varosbol jön, es nem mondjuk Almásfuzitorol vagy Hevesről vagy Zircrol, az ne tegyen úgy, mintha sose latott volna meg haztömböket.


Sokkal nagyobb lenne a kontraszt, ha nevesincs zsákfaluból szarmazna a lany, es ugy kerul fel a nagyvarisba. Akkor el lehetne adni, hogy a nagy valtozadtol kiborult( volt errol valami cikk is). De ha csak pecsi, akkor azert nem kell ennyire megrokonyodni, nem olyan eles a valtas.


Ugy ertelmezem, a 20-as ezt akarta sugallni. (Vagy nem, es akkor felreertettem)

2021. nov. 25. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
Én szeretem, ahogy Regina énekel, tetszik a stílusa is. Azt pedig kifejezetten szeretem, hogy magyarul énekel, mégiscsak egy magyar válogatón van, nem egy angolon. Ha én dönthetnék az x faktor felett, akkor csakis magyarul lehetne rajta énekelni...
2021. nov. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Ma még én is szavaztam Mardollra, de csak mert kegyetlen sz*r volt a többi.
2021. nov. 27. 22:54
 25/25 anonim ***** válasza:
53%
Igen, ma valóban ügyes volt. Egyetlen produkció amire felfigyeltem.
2021. nov. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!