Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van itt bárki, aki szavazott...

Van itt bárki, aki szavazott Mardollra?

Figyelt kérdés

2021. nov. 21. 00:14
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nincs
68 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%
Fel sem tudom fogni, mit látnak benne
2021. nov. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ezért a 4 kiesőért sem kár annyira, de szerintem Mardoll nagyon sz*r. Hogy lehet hogy továbbjutott? Senki nem szavazott rá.
2021. nov. 21. 00:18
 3/25 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon irritál mardoll játsza a na majd én megmondom embert aztán kap 1 negatív kritikát és már sír.
2021. nov. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
51%
Állatok!!!
2021. nov. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
69%
Ahhoz, hogy valaki előadó legyen, nem csak az énekléshez (vagy rappeléshez) kell tehetség, hanem ahhoz is, hogy elő tudja adni magát, és showt csináljon. Színes egyéniség kell, hogy legyen. Neki ez meg van, a pénzzel egyetemben.
2021. nov. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
54%

Gondolom a saját anyja, több telefonról. Bírja pénzzel, szó szerint megveszi neki az X-faktort. Csak tudnám, mi a s.arnak.

ÉS egyébkétn van itt bárki, aki arra a nebántsvirág kis Regikére szavazott? Tán még jobban irritál, mint Mardoll, pedig ez már nagy szó...

2021. nov. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
66%
Előbb rágnám le a kezem :D
2021. nov. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
53%
Én ezt a Marcit nem értem. Mi körülötte ez a nagy hype. Én később nézem meg az xfaktort, hogy a reklámokat áttekerjem. Na az ő produkcióját is áttekertem. Annyira unalmas volt. Ráadásul az elején tök hamis. Fel nem tudom fogni, hogy nem került veszélyzónába, de feltételezem, hogy a szavazó kislányok miatt, akiknek a zenéhez aligha van közük, de nem egy csúnya gyerek ezért tovább kell jutnia...
2021. nov. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
44%
Én. Egyéniség, szimpatikus, jól rappel, remek előadókészsége van. Megértem, hogy sokak számára irritáló, de én bírom a csajt. Megérdemelte a továbbjutást.
2021. nov. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
80%
8-as, meg is adtad a választ, es ugyanez az Alee gyerekre us ervenyes. Ezek a kisfiúcskak csak puncimagnesnek vannak. A letezesuk ebven a musorban garantalja a nezettseget es a szavazast.
2021. nov. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!