Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogy tetszett Alee mai produkc...

Hogy tetszett Alee mai produkciója?

Figyelt kérdés
Bár tehetséges, én eddig se nagyon értettem miért vannak oda érte annyian. Ez a mai produkció viszont nekem most nagyon nem tetszett. Ti hogy vagytok vele?

2021. nov. 27. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
Imádtam <33
2021. nov. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
eddig se voltam oda érte az eddigi produkciói elmentek de ez valami borzalom volt xd. szokásos irigyeim vagytok féle hozzáállást kezdte el felvenni.
2021. nov. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem tetszett.

Nem értem mit látnak benne az emberek.

Ne gyertek azzal hogy a RAP műfajjal van bajom, mert pl Mardoll ma tetszett.

Szerintem ez az Alee gyerek retek sz*r volt ma, baromi unalmas és egysíkú, egy nagy nulla, hatalmas nagy nulla.

És még sajnáltatja is magát. (Kétlem, hogy többet szekálták volna, mint engem, és én is csóró voltam, s akkor???)

És a tinilányok persze továbbjuttatják megint a semmire.

Ha a Harmonies esik ki miatta, nagyon mérges leszek!

Már most mérges vagyok!

Kik szavaznak itt???

Ha ő nyeri meg ezt a műsort, amiért ennyire sztárolják már most, az kb mutatja, hogy milyen a színvonal nálunk. (Bár V.irén felkarolása után már semmin nem lepődök meg.)

2021. nov. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezzel én is így vagyok, szeretem a rapet, de nekem nem nagy szám ez a gyerek, kövezzetek meg de szerintem olyan kis bénácska is. A mai produkciója szerintem is nagy nulla volt, a harmonies pedig iszonyatosan jó volt:((
2021. nov. 27. 22:35
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszett, főleg a szöveg miatt. Pedig több lehetne benne.
2021. nov. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
UUUNCSIIIII. És még beképzelt is. És főleg túlértékelt!
2021. nov. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Ez 1 ratyi.
2021. nov. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!