Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek ki a legesélyesebb...

Szerintetek ki a legesélyesebb az X faktor megnyerésére?

Figyelt kérdés

Nagy kedvencem Alex, de valahogy biztos vagyok benne, hogy ő nem fogja sajnos, de 100%, hogy ő viszi majd a legtöbbre.


Szerintem még Paulina lenne érdemes rá ☺️



2021. nov. 27. 19:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem Marci vagy Alee nyeri meg 💗
2021. nov. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%

Kamilla, Paulina vagy Alee

Nekem Kamilla a kedvencem, de szerintem Paulina fogja megnyerni. Már csak azért mert hátrányból indul amiatt, mert erdélyi, múlt héten is szinte kiesett. De ő a legjobb énekes, ez nem vitatható.

2021. nov. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%

Miért indulna Kamilla hátrányból amiatt, mert erdélyi származású? Egyébként igenis vitatható, hogy ő e a legjobb énekes, én például nem így gondolom.

Szerintem is Paulina a legesélyesebb.

2021. nov. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Az erdélyiség nem hátrány, főleg most, hogy mindenki Budapesten lakozik.
2021. nov. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Szerintem sem indul senki hátránnyal, pont hogy egy kis apró támogatást vélek felfedezni a "nem magyarok", romák stb iránt. :3
2021. nov. 27. 20:34
 6/18 anonim ***** válasza:
34%
Mardoll biztosan, de a többiek is jók.
2021. nov. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%
Paulina már másodszorra volt nagyon rossz, persze továbbjuttatják a lelkes rajongók. Ha fel sem lépne is továbbjutna, annyira befutott az Ajándék című dalával. De ez nem mentség, hogy már másodszorra lő mellé, és nem is kicsit. Jó azért rosszabbak vannak nála (Regina és Flóra voltak a leggyengébbek ma), de ezt így nem lehet csinálni. Valamit kezdeniük kell azzal a lánnyal, adjanak neki egy Cserháti dalt, vagy bármi, de ez borzalmas volt ismét.
2021. nov. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Igen, én is úgy gondolom, hogy Paulinában sokkal több van.

Remélem továbbjut és kövi héten megmutatja valódi énét. :3


(Szerintem amúgy Regina is ott van elég rendesen, én szeretem őt)

2021. nov. 27. 22:03
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
Alle-vel két probléma van, most ezen gondolkodtam. A dalszövegei rosszak. A produkciók meg egyformák. De egyébként tudna. Többet kellene foglalkozni vele.
2021. nov. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Pedig ő borzalmas volt ma. NYŰjork XDD
2021. nov. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!