Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ferenczi Kamilla megnyerheti...

Ferenczi Kamilla megnyerheti idén az X-Faktort?

Figyelt kérdés
Szerintem a szombati adásban borzongatóan zseniális volt, pedig nem is szeretem annyira azt a műfajt amiben énekelt. Szerintem a jelenlegi adás messze legnagyobb tehetsége, és hihetetlen tehetséggel van megáldva (főleg a mostani és közelmúltbéli X-faktorokat tekintve). A szárnyalásának max az a pancer Puskás szabhat gátat, aki sikeresen kiejtette két zseniális énekesnőjét szombaton…

2021. nov. 29. 15:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát csak tovább jutott... De nem volt jó, valamint botrányosan nézett ki ezekben a ruhákban amit ráadtak, főleg az első szettben!
2021. dec. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#7 rikácsolni?? Azt sem tudod mi az a zene de persze irigykedni lehet ra, szeretnél te úgy kinezni ahogy o 😍😌😌 imadlak Kamii ❤️🥰
2021. dec. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!