Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok a Nagy Ő című...

Mit gondoltok a Nagy Ő című műsorról?

Figyelt kérdés
Légyszi a kommenteknél írjátok oda, hogy fiúk, vagy lányok vagytok-e :) Meg éltekort is :)

2021. dec. 4. 14:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

Van magyar Nagy Ő is? 😂

Én csak a külföldiből láttam valamennyit. Semmi nagy nem volt szerintem, volt amikor már annyira csöpögős, hogy nem bírtam nézni. A rózsaceremónia egész jó volt...

2021. dec. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

Hogy szánalmas.


Adva van egy pali akire amúgy tuti rámoccan sok csaj mert pénze van, és látszik is rajta.

Annak minek kell összeválogatni prostikat, aranyásókat?


Mókásabb lenne átlag pasiknak keresni csajt.

2021. dec. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%

Unalmas/kiszámítható. Mindig ugyanazt a pár succubus típust válogatják össze ugyanannak az uncsi k*rvapecérnek.


Az egyetlen vicces dolog a gazdásban volt, amikor a csaj nem tudta, hogy a marhákat levágásra tenyésztik és állatvédő volt vagy a tököm. xD

De itt még ilyen momentum se lesz, szóval felesleges nézni.

2021. dec. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Ha rajtam múlna csinálnék egy társkereső showt, ahova egy rakás agyas, de ilyen kocka lúzert, melóscsávót válogatnék be egy rakás plázacicával, és tömni őket csupa afrodiziákummal, egy karibi szigeten. :D :D
2021. dec. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
13%
#4 Már volt Love Island és Éden Hotel is ilyen célból... Voltak melósok IS de a kinézet mindenhol számít. Nyilván a közönség nem akar szétfolyt igényteleneket nézni.
2021. dec. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
#5 a láv ájlenden is válogatott kúrógép tenyészek voltak, nem pattanásos programozók, meg szakmunkástanulóbajszos autószerelőtanoncok, meg félénk fiúkák. :D
2021. dec. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
#4 Van ilyen műsor, Beauty and the Geek a címe.
2021. dec. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
#7 beimportálhatnák a licencet ide is :D :D :D
2021. dec. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Mikor kicsi voltam, akkor futottak az első évadai, akkoriban mindenhol ki volt plakátolva, mindenki erről beszélt stb. Már akkor is nagyon furcsa volt nekem ez a műsor, bár akkor még tényleg kicsi gyerek voltam.

Örültem, hogy nem folytatták és nem értem, miért kellett most újra elővenni, bár nyilván a nézettség és a pénz mindenek felett áll. De szerintem nem normális dolog az, hogy egy csomó lány (vagy fiú, mert régen olyan is volt) verseng egy valakiért. Sosem aláznám meg úgy magam, hogy ilyen műsorba szerepeljek, nekem már nézni is kínos. Nem erről szól az igazi szerelem, itt a pénz és a nézettség a legfontosabb tényező. Hogy celebek elmennek ilyen műsorba, azt még meg tudom érteni, de hogy egy sikeres sportoló és egy színész is bohóckodik benne , az elszomorító.

2021. dec. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%
Na jó, most kíváncsi lettem. Eskü belenézek, ezt hol adják? Sorozatbaráton fent van?
2021. dec. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!