Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik versenyzőkre nyomtok...

Melyik versenyzőkre nyomtok Igen-t és kikre Nem-et az RTL24 appon?

Figyelt kérdés
Én csak Kamillára és Harmoniesra fogok igennel szavazni. A többiekre mind Nem-et nyomok. :D

2021. dec. 4. 20:13
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
81%
Én majd megírom az utolsó pillanatban. Viszont Mardoll-nak megelőlegezem :)
2021. dec. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
5 telefonról nyomtam IGEN-t Harmonies-ra. Kamu lesz, ha ők esnek ki.
2021. dec. 4. 20:28
 3/49 anonim ***** válasza:
100%

Igennel, aki jó volt, nemmel aki rossz volt.

Például Allee rossz volt.

A The Harmonies most közepes volt. Az ilyenekre fogok taktikailag szavazni.

Tehát érdem alapján, nem szerelemből vagy ízlésficamból.

2021. dec. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
10%

Egyértelműen Aleera igent nyomtam.❤️

Tudom, hogy jó néhányan nem szeretik, de szerintem annyira tehetséges, ahogy rappel meg minden, a stílusa is olyan jó, egyszerűen imádomm.<33

A The Harmonies sem volt rossz, de szerintem múltkor jobbak voltak. A többiekről még nemtudok nyilatkozni, de nagy eséllyel Marcira meg Kamillára fogok még igennel szavazni. Esetleg Mardoll, ha olyan lesz.

2021. dec. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
Már 30 profilt gyártottam a reklám alatt, és szavaztam Igen-t Kamilla és Harmonies-ra. A többire pedig nem-et. Kamu lesz ha Harmonies esik ki. Ha kell 100 profilt regisztrálok még. HARMONIES HAJRÁ! ♥
2021. dec. 4. 20:40
 6/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha az 1 IP-ről szavazást figyelik és korlátozzák, akkor ezrekkel is szavazhatnál, úgysem fogják beleszámolni. Amúgy vicces egy ember vagy, mert ha nem az nyer akit akarsz akkor csalás és kamu, és nem tisztességes a dolog, de ha te több tucat vagy száz fiókkal akarod manipulálni a szavazást, az rendben van.
2021. dec. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
Alee-nál és Mardollnál 100x jobbak voltak. Tutira kamu lesz, ha Harmonies esik ki az első körben!!!
2021. dec. 4. 20:52
 8/49 anonim ***** válasza:
33%
Mardoll-ra szavaztam, bármeddig tudnám nézni és hallgatni :)
2021. dec. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
83%
Paulina is kapott egy igent.
2021. dec. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok megelégedve Paulinával, erre nem tudtam volna amúgy sem Igen-t szavazni. A válogatókon mindig tetszett, de eddig 3 élő show és 3 gyenge produkció, én ezt látom.
2021. dec. 4. 21:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!