Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Elégedettek vagytok az X-Fakto...

Elégedettek vagytok az X-Faktor eddigi továbbjutóival?

Figyelt kérdés
Szerintem jól döntöttek a mentorok. Főleg mert a két kedvencem bent van; Marci és Alee ^^

2021. nov. 20. 23:36
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Igen kivéve Mardoll-al, ő hazamehetett volna már.
2021. nov. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagyok elégedett, a beneath my skin szerintem sokkal jobb lett volna pl a harmonies helyett, de akárki helyett. Kicsit még Tóth Rolandot sajnálom hogy kiesett, egyik kedvencem volt, de az igaz, hogy gyengébbre sikeredett a produkciója.
2021. nov. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából, de a beneath my skin-t sajnáltam, hogy kiesett. Tegnap valóban nem voltak annyira jók, szóval azt teljesen megértem, hogy miért nem kaptak széket, de jó lett volna, ha kapnak még egy esélyt a nézőktől. Tudtak volna ennél sokkal jobbat is és a más stílus kicsit színesítette volna a műsort. Persze tudom, hogy ez a műfaj nem olyan népszerű és talán ezért is estek most ki. A többi kedvencem viszont ott lesz a következő adásban is, így nem vagyok nagyon csalódott.
2021. nov. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ez a szerkesztők hibája, a mai trendnek megfelelően választanak nekik dalokat, nem azt nézik hogy miben jók. Az a magyar szám egyáltalán nem az ő műfajuk volt, ezért sikerült rosszul és estek ki. Nem is értem hogy miért erőltetnek rájuk olyan dalt, amiben nem jók.
2021. nov. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezzel teljesen egyetértek, nagyon nem volt jó a dalválasztás. Hozzájuk nem passzolt és bár próbálták megoldani, nem igazán jött össze. Ha olyat kapnak, ami az ő stílusuk, sokkal jobb esélyekkel indultak volna.
2021. nov. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Én elégedett vagyok, csak annak a Marci gyereknek a túlhájpolását nem értem, helyette mehetett volna a BMS. vagy szinte bárki :D
2021. nov. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
Ugyanezt gondolom. Marci nagyon gyenge volt, és ahhoz képest még végig a széken is maradt. Ráadásul borzasztóan beképzelt, még Reginán is túltesz. A tinilányok többsége viszont szavaz rá, ezért jó eséllyel még legalább 2-3 elő showban benne lesz.
2021. nov. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem! Az a 14 éves beképzelt ,arrogáns, elkényesztetett takonypóc Regike nagyon nem kéne oda. Nem értem miért tolják annyira....🙄
2021. nov. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem sem kéne oda a Regina meg a Mardoll de rajtuk kívül szerintem jók a többiek.
2021. nov. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%

#7


(Hatos válaszoló vagyok.)


Nekem Marci nem tűnik beképzeltnek, csak azt nem értem, miért nyomatják ennyire. Tehetséges, de azért még bőven van hová fejlődnie, sokszor volt egyszerűen rossz az előadása. A zsűri meg úgy tolja, mintha már most sztár lenne, és nem tudom eldönteni, hogy ezért tetszik-e az embereknek, vagy mások tényleg látnak benne valamit, amit én nem.


Regi szerintem nem beképzelt. Szép hangja van, és ezt erősítették benne minden egyes alkalommal a zsűri tagjai is, ő meg - anélkül, hogy tudatosan megválogatta volna a szavait, azon gondolkodva, hogy később mit szólnak majd ehhez -, szintén ezt tette. Nyilván ha ravaszabb - ami nekem nem lenne szimpatikus -, akkor előadhatott volna valami álszent dumát, de szerintem jó volt ez így, hogy nem tette. Nyilván szép hangja van azoknak, akik bekerültek. Nem tudom miért puffog emiatt mindenki. Nekem ez egy egyszerű, naiv lány őszinte megszólalása volt, egy olyan emberé, akinek eddig még nem kellett aggódnia a szavai következményétől. Nem értem, miért kell ebbe mást belelátni.

2021. nov. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!