Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy ByeAlex felállt az asztalra és úgy tapsolt a produkció után örömében?

Figyelt kérdés

2021. dec. 11. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Ezt a feladatot kapta a szerkesztőtől.
2021. dec. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kell a show, különben elaludnának a tévénézők.

Ezért a műpityergések, műkirohanások, műarcoskodások.

2021. dec. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem véletlenül volt bekapcsolva hagyva a mikrofon a mentoroknak, mert még a rendezők is gondolták hogy ByeAlex nem fogja annyiban hagyni. Csak olyan gyorsan történtek az események hogy le maradtak róla fent, Miller Dávid gyorsan lerázta. Peti meg volt lepődve, fogalma sem volt róla, hogy ilyen van az X faktorban, hogy kellet volna még egy szavazat és akkor a nézzők döntenek..


Kellenek új mentorok.

2021. dec. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Cringe

Tapsot sem érdemelt volna a gyerek. Már annyira erőltetett. Az utolsó utáni bőrt is lehúzták már róla. Semmi új nincs, amit tudna mutatni. Annyi hogy sok naív nézőt meg lehet vezetni ezekkel a megjátszott jelenetekkel, és ők előre kapnak utasításokat is, hogy kinek melyik produkció kell tetszedjen. Meg persze taktikáznak is, hogy a saját mentoráltjaik biztonságban legyenek. De pl én az Alex asztalra állós jeleneténél totál ledermedtem. Nem tudtam se szörnyülködni, se elmosolyogni magam rajta, teljes szekunder szégyenérzetem volt. Ennyire gagyi, unalmas produkciót így isteníteni, hát nincsenek szavak rá, hogy milyen szánalmas.

De egyébként az egész műsor annyira cringe

Laci a "zöldhajú lány" kezdéssel bebizonyította, hogy valóban mennyire alacsony idén a színvonal. Ez szegény Mecky megalázása volt inkább megemlékezés helyett. Ha normális mentorokat nem képesek összeszedni, akkor milyenek legyenek a versenyzők?

Paulina - Ismét az egekig magasztalni egy baromi unalmas, semmitmondó versenyzőt

Marci - A srác annyira beképzelt, nárcisztikus alak, hogy szerelmes a saját tükörképébe, erre folyamatosan az "alázatos" szót használják rá. Apropó alázat, tényleg ez számít egy tehetségkutatóban, hogy ennyire dobálózni kell folyton ezzel a szóval? Tehát ha valaki nem akar benyalni a mentoroknak és azt csinálni amit akarnak, holott legjobb énekes lenne, akkor mehet haza, mert nem alázatos? Szerintem tökre ez a legfontosabb egy tehetségkutatóban.

Kamilla - Az egyedüli aki megérdemelné ezek közül, hogy nyerjen, bár szerintem nem fog. Valahogy mindig találnak valami kifogásolhatót rajta. Pedig kétség kívül a legjobb énekes.

Alee pedig egy darab sz*rt nem ér. Nem is értem mit keres ott még?! Ez az érték 2021-ben, amit ő próbál képviselni? Baromi gáz. Miatta hazament a Harmonies, szégyen... Alex ahogy lecsírázta mentortarsait a végén, szintén jó példa arra, hogy milyen "magas" a színvonal. Egyébként tök jogosan nem kapott széket, haza is mehetett volna.

Amúgy jó sz*r ez a műsor. Alig várom a 2022-es évadot, biztos sikerül még ezt is "alulmúlni", még akkor is ha jelenleg úgy tűnik hogy az lehetetlen.

2021. dec. 12. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

The Harmonies volt gyenge (elvileg) akik tudtak három szólamban éneklni, volt kisugárzásuk..


Aki teheséges, előbb utóbb útat tör magának. Rengeteg jó magyar előadó van akit nem az Xfaktorban ismertünk meg, így minnél jobban körfonalazodik hogy erős a konkurencia is..

2021. dec. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Ezt érdemes megnézni:


[link]



Azért nem minden úgy van ahogyan itt leírják a kommentelők.

2021. dec. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyedit kell mutatni, érdekesnek kell lenni, meghökkentőnek kell lenni,jópofákat kell mondani hogy más műsorokba is meghívják. Show-t kell csinálni.
2022. jan. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!