Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért nem lett több Éden...

Miért nem lett több Éden Hotel évad?

Figyelt kérdés
Nekem az egyik kedvenc showműsorom volt. A 3. évad különösen jóra sikerült. Alig volt romantika, helyette kemény taktikázások. Többször is újranéztem már. Azt tudom, hogy az egyik férfi Nórit "megszorongatta", aztán szexuális erőszaknak tűntették fel, lett belőle egy botrány. Ez az oka hogy nem lett több évad? Vagy a nézettséggel nem voltak megelégedve? Szerintem sokkal inkább ezt a műsort kéne adni, mint a ValóVilágot, ez sokkal jobb. :(

2021. dec. 13. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
A love island volt legutóbb helyette az is hasonló volt
2021. dec. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Össze sem lehet hasonlítani a kettőt. A Love Island egy nyálas megjátszott kamu párkereső lett. Az Éden Hotelben évandonként ha 1 tényleges pár maradt a végére, azzal sokat mondok. Ment a nagy taktikázás, szövetségesek keresése, hogy bentmaradjanak a játékban... Leginkább a 3. évad lett ütős, sosem lehetett tudni mi fog történni, tele volt csavarral. Szívesen visszahoznám a műsort, annyira jó volt. Nagyon hiányzik. :(
2021. dec. 13. 23:55
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Nekem hasonlított a kettő akkor is. Szép helyszínen volt és taktika volt benne. Az éden hotelből az első évad volt a legjobb a többi szar volt nagyon
2021. dec. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A 2. tényleg nem volt jó, túl sok volt a nyáladzás és az idegesítő lányka...

Az első évad csak Szandra miatt volt jó. A harmadik lett a legjobb. Itt már inkább eszesebb emberek voltak, nem csak jó kinézetűek. Peti/Mariann és Loki végig taktikáztak, majd a végén kiderült hogy más is nagy taktikus volt. 2x újra is néztem, de mégegyszer újratudnám, tényleg nagyon élvezhető.

2021. dec. 14. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!