Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ez a Nagy ő műsor komoly?

Ez a Nagy ő műsor komoly?

Figyelt kérdés

Ma néztem bele. Ez tényleg valós dolog? Nők versengenek nyilvánosan valakiért?

Az volt nekem a fura, hogy a férfi szinte egymás után csókolózik velük, illetve egyesével elmondja mindegyiknek, hogy jaj te mennyire hiányoztál, veled olyan jó volt...

Ti nézitek? Ha igen,akkor tetszik?


2021. dec. 13. 22:24
1 2
 1/16 anonim válasza:
39%
A TV-s műsorok elbutítanak (ahogyan ez is), inkább nézz Netflixet vagy HBO GO-t, olcsóbb és minőségibb.
2021. dec. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Ez egy megrendezett showműsor, mint a többi hasonló.
2021. dec. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Ezek a nők reklámnak fogják fel ezt a műsort, ugye az üzletnek jót tesz, Dubajban is többet kérhetnek. Aztán az a ronda nő, akinek van gyereke is, a sokkal idősebbek, akiknél még a nagymamám is szebb, nem ráncos, és persze a nyámnyila pali. Ez csak egy show, de annak is az utolsó, kész húspiac.
2021. dec. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

Hát eléggé borzalmas. Nekik nem a pasi a fontos hanem az, hogy legyenek kovetoik insta/tiktok stb helyeken.

De a pasi se normalis hogy ebbe bele megy.

Komolyan jobb volt a Benko feleseget keres vagy a hazasodna a gazda.

2021. dec. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szekunder szégyenérzet fogott el, pedig csak Dancsó videóit nézem. Ha ilyen halvérű, mesterkélt és mű a srác a való életben is, az magyarázat arra, hogy miért van egyedül.
2021. dec. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Akkor egyetértünk úgy látom. Azóta nem néztem. Nekem az elég volt, hogy egyik randin az egyikkel csókolózott, néhány órával később a másik randin a másikkal. Vagy lehet én vagyok régimódi.
2021. dec. 15. 06:42
 7/16 anonim ***** válasza:
Persze hogy csak show, hiszen ott volt egy nő akit bárki látásra és ez a hülye a végén elment egy csitrivel.
2021. dec. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Vajon együtt lehet-e még vele...
2021. dec. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Ez csak színjáték volt, meg kellett játszani a "nagy szerelmet", amitől minden hollywoodi nyálas filmet néző két osztályos elolvad. DE harminchat éves(!) férfi ilyenbe beszálljon?
2021. dec. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én csak most láttam facebookon, hogy vége a műsornak és már nincs együtt Dávid a lánnyal. 2 hónapig tartott. Ez igen!
2021. dec. 20. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!