Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A "Gyanú Árnyékában" vagy az...

DombDora kérdése:

A "Gyanú Árnyékában" vagy az "Éjjel-Nappal Budapest" c. műsor a jobb?

Figyelt kérdés
Nem tudom sajnos eldönteni, hogy melyik műsort nézzem. Élet-Halál kérdése szóval normális válaszokat kérnék szépen. :)

2013. jún. 5. 17:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Nos véleményem szerint mindkét műsor elég szánalmas. És nagyon túljátsszák a szerepet a színészek, vagy egyszerűen csapnivalóan. A műsorok ötletét is külföldről nyúlták le, tudom mert a német csatornákon már évekkel ezelőtt is mentek ezek a műsorok, csak ott jobban meg volt csinálva. Magyarországon egyébként azt vettem észre, hogy hamar ráunnak az emberek és nem lesz hosszú életű ez a fajta műsor. Úgyhogy tényleg élet-halál kérdése az hogy melyiket nézd, nehogy egy képkockáról is lemaradj! :D (Persze lehet kiadják DVD-n +blu-rayen, azt is 3d-s változatban :D) Ha választani kell, akkor már inkább a "Gyanú Árnyékában"-t nézném... Örülök ha segíthettem!
2013. jún. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

"nagyon túljátsszák a szerepet a színészek"


Színészek? Milyen színészek?

Mindkét műsor igénytelen, nehezen lehet alulmúlni őket.

2013. jún. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Mivel én nem nézek ilyen szemetet ezért nem tudok segíteni...
2013. jún. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Tényleg egyik sem túl jó. De ha választani kell, akkor a Gyanú árnyékában. Ott legalább van egy gagyi történet, esetlegesen valami kis csavart is próbálnak berakni. Az Éjjel-nappal meg az égvilágon nem szól semmiről... Van pár fiatal, össze-vissza balhéznak egymással, du*nak, és ennyi.
2013. jún. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

mindkettő nagyon sz*r,nincs semmi köze a valósághoz

amúgy meg gratulálok hogy neked ez élet-halál kérdés,nagyon érdekes ember lehetsz

2013. jún. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Gyanú árnyékában. Igaz, hogy baromság de mindig lefoglal, olyan jókat nevetek rajta.
2013. jún. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
16%
szerintem az Éjjel-Nappal Budapest az jobb
2013. jún. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
46%
És a Barátok Köztről már senki sem beszél? xD
2013. jún. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Mindkettő szar.
2013. jún. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 senior24 ***** válasza:
Tudom h a mai kis c'fkáknak meg selyemfiuknak a szemében egy öskövület vagyok és tudom h leszolnak érte mert fáj az igazság,de elöbb halnak meg mint h beismerjék(ez általában a társadalom legnagyobb részére igaz,tisztelet a nagyon kevés!kivételnek),de könyörgöm!,az Éjjel nappal budapest miröl szol?balhé,kefélés,ivászat meg buli.ENNYI!!!!Ki kivel jár,ki kivel csalja a másikat,káromkodások stb stb.És ez érdekli a társadalom nagy részét.Miért?Mire tanitja ez a mai tiniket?Tudom h ebben a hazugságokban teli szemfényvesztő,hülyitő világban azt az embert aki kimondja a nagy büdös igazságot,egy dühöngő örültnek néznek,ami szomorú nagyon.
2013. okt. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!