Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki szerint szegénységi bizonyí...

Ki szerint szegénységi bizonyítvány az X-faktor, meg a Megasztár?

Figyelt kérdés
Hihetetlen, hogy emberek elhiszik ezt az egész hülyeséget... kb mint a Győzike show. Vicc, na meg a zsűri...
2010. szept. 6. 19:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
igen, a kat.-át elrontottam
2010. szept. 6. 19:52
 2/11 Jovanny válasza:
Hát ja. :D Mármint a kategória... ;)
2010. szept. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

hogy képes elrontani az ember a kategóriát? ezt sose értettem.


amúgy meg mit értesz hülyeség alatt, amit az emberek elhisznek??

2010. szept. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Fogadjunk az jön, hogy midnenki le van fizetve :))
2010. szept. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
szerintem
2010. szept. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
4 éve nem nézek ezeket,bár most havernál aludtam és néztem a felét,de azt hittem leköpöm a TV t amikor a csaj az AC/DC t (AMI A KEDVENCEM)rosszul énekelte,komolyan majdnem sírtam h ilyen s.ggfejek h lehetnek az emberek
2010. szept. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Én nézem, és értelmesnek tartom magam ennek ellenére.

Nem vagyok bikicsunáj fan, és nem is várom remegő kézzel, h kezdődjön már, de mikor van időm akkor megnézem a megasztárt.

Kedvelem a zenét (bár nem igazán vág a megasztár stílus egybe az én kedvenceimmel, mert főleg reagge-t, ska-t hallgatok) és eszembe jutatt olyan számokat, előadókat, akiket/amiket egyébként nem jutna eszembe meghallgatni, vagy mert nem ismerem, vagy mert elfelejtettem. És egész jó produkciókat is lehet látni. (persze nem feltétlenül a selejtezőkön) az tényleg parasztvakítás

2010. szept. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hatásvadást erőltettek ganék, csak a pénzról szól az egész. Megasztár 5: "legenda csak 1 van" pfff. X-faktor: Benned van az X?? És mielőtt valaki lehurrogna: ha nem a pénzről szólna akkor nem szavazás döntene, hanem szakértők...Mert Király Viktor sem azért nyerte meg a Megasztárt, és lett az év hangja mert annyira tudott. Miközben a selejtezőkből folyamatosan szórják ki a tehetségeket. ld.: Swartz Dávid, vagy a tavalyi megasztárból Tabáni. És olyan egyéneket tesznek sztárrá mint Hien, Szecsődi Karcsi, Fekete Daaavid, Kovácsovics Fruzsina.... A Megasztár 1-2-3 még ért valamit, de hát a zsűriben sem olyan emberek űltek mint Mester Tamás és Fridi...
2010. szept. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, h mind2 műsort sz*rnak tartod, elég jártas vagy a témában.
2010. szept. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
(Ezt az 55%-osnak írtam...)
2010. szept. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!