Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szeretnétek hogy Gáspár Laci...

Szeretnétek hogy Gáspár Laci mentor legyen a 2022-ben?

Figyelt kérdés
Ha nem, kit szeretnétek a helyébe?

2021. dec. 19. 12:48
A kérdező szavazást indított:
Igen, ő a legjobb mentor
Nem, mások jobban megérdemlik a helyét
21 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az összes mentort ki lehetne rúgni, mert közel semmit sem értenek a zenéhez. Olyan embereket szavaznak ki, akik fényévekkel jobbak, mint bármelyikük. Gáspár sem kivétel, zeneileg gyakorlatilag semmi és néha még azt se érteni, hogy mit mond.


Az egész műsornak egy reform kéne. Például nézz bele a Virtuózokba és hasonlítsd össze a kettő működését. Azt nem tudom, hogy ki lenne jobb a helyére, mert nem hallgatok magyar zenét, de az biztos, hogy bőven találni jobbakat.

2021. dec. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából tök mindegy. Akár Fekete Párkó és Kiszel Tünde is lehetne zsűri annyira leszállítottál már ezeknek a műsoroknak a színvonalát ilyen sztárgyár-trash-reality-ként.


Szerintem már nem is kerülnek ki maradandó előadók ezekből a műsorokból, mert rájuk ég a stigma, hogy egy ilyen alja színvonaltalan műsorba bohóckodtak, plusz aki tényleg hiteles és tehetséges, az már csak önérzetből sem megy be ilyen műsorba beégeti magát hogy ilyen Puskás Peti, ByeAlex meg Gáspár Laci féle címeres senki duplanullák minősítsék őt.

2021. dec. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szakmailag a háttérben nem tudom mennyit tesz hozzá a versenyzők fejlődéséhez. Ami az adásokon keresztül látszik, az egy nagy nulla. De ez a többiekre is igaz. Kirakatemberek, akik eljátszanak egy valóságsót. Azt mutatják percekig, ha valami generált balhé van és azon vitatkoznak egymással. Ez a műsor. Ehhez nem kell mentornak lenni.

Amúgy én már megszoktam a Gáspárt. Mindegy hogy marad vagy más lesz helyette. A mostani 4-esből messze nem őt tartom a legjobbnak. Ha le is cserélik, könyörgöm, ne valamelyik pár évvel ezelőtti tehetségkutatóban versenyző, szürke, huszonéves legyen! Mert szakmailag marhára nem hiteles.

2021. dec. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ti is élveztétek a duettjét Paulinával? Laci végig simogatta a gitárját, nem pendítette meg. Ciki.
2021. dec. 20. 18:14
 5/7 anonim ***** válasza:
A Kóbor Jánosra vonatkozó visszemlékezés olyan siralmas volt, hogy azóta nem is néztem. Szégyen volt...:(
2021. dec. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Malek Miki alkalmas lenne a helyére.
2021. dec. 22. 12:52
 7/7 anonim ***** válasza:
#6, látom te is nézel facebookot! :D Amúgy ja, szerintem is jobb lenne.
2021. dec. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!