Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek is ByeAlex a...

Szerintetek is ByeAlex a legjobb mentor az X-Faktorban? ♥️

Figyelt kérdés
Mind a négy mentort szeretem, Petit, Lacit és Adélt is, de valahogy Alex nálam kiemelkedő. Mindig őszintén kimondja amit gondol, kb. egy az ízlésünk is így zene téren, sokszor értek vele egyet. Nem hiába nyerte ő a 2019-es X-Faktort is Ruszó Tibivel, mert ugye ő volt a mentora, és most is bent van még 2 versenyzője. Tavalyelőtt is őt kedveltem a legjobban, és ez idén sem változott. Nektek mi a véleményetek róla?

2021. dec. 6. 23:03
A kérdező szavazást indított:
Igen, szerintem is ő a legjobb
Nem, van nála jobb mentor
54 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Csak jobb mentorok vannak nála.

Még lehet nézni hol van az USNK meg majd ezzel a hülye gyerekkel is mi lesz.

Semmi előadói képessége nincs.

Kb Varga Irén szintű tehetség.


Látszik, hogy byealex fan vagy és egyáltalán nem értesz a zenéhez.

Byealex önmagában is egy vicc.

2021. dec. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Na ez az, ő próbálja magát nagy profinak mutatni, de lósz*rt se ér. Amikor azt a Bettinát elvitte az élő showba... Hát pusztulat. Meg Manuelt, stb. Mindig ilyen nyomoronc rappereket keres, mert velük tud keresni valamit. Sok tehetségét hazaküldött. Itt már egy jó mentor sincs amúgy, egyikük sem ért hozzá.
2021. dec. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Vak vezet világtalant
2021. dec. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Most is nyerni fog, de nem az ő érdeme.

Tibire szavazott az ország összes cigánya, Palííra meg az összes rapper. Mindegyikből sok van.

Ennyi, papírforma.

2021. dec. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Abból a szempontból jó, hogy nem hülyéskedi el és komolyan veszi, de az élő showban mindig elviszi más irányba az előadókat ami nem minden esetben válik be. Usnk is eleinte jöttek amcsi reppel saját zenékkel amik jók voltak de utána olyan zenéket adtak elő persze Alex közreműködésével amik már nem feltétlenül a stílusuk.
2021. dec. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Utána kellett néznem, ki ez az alex gyerek, mert az életben nem hallottam róla.

Hát... Elpocsékoltam 25 percet az életemből...


Nem tudom milyen mentor lehet, ha a zenei munkássága ennyire kritikán aluli. Ez a tipikus 12 egy tucat, dolgozni lusta suttyó, akiről holnap már te sem fogod tudni, kicsoda.

2021. dec. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi irigy undorító feszült ember van itt... :D ez magyarország, sok sikert gyerekek. :)
2021. dec. 12. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%
Ruszó Tibi mentora nem Gáspár Laci volt?
2022. jan. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!