Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek is 18 év lenne...

Szerintetek is 18 év lenne egy tehetségkutató műsorba való jelentkezés ideális alsó korhatára?

Figyelt kérdés
Nemrég a 2012-es X-Faktor győztese, Oláh Gergő azt mondta, hogy 18 évben kellene meghúzni az X-Faktorban a jelentkezés alsó korhatárát, mert szerinte a műsor nincsen jó hatással a kiskorú versenyzőkre. (Megjegyzés: 2014 óta 14 év az alsó korhatár.)
2021. dec. 30. 08:03
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Az életkorral szerintem nincs baj, én inkább egy alap intelligencia- és műveltségszinthez kötném a jelentkezést...
2021. dec. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet 18 alatt jelentkezni. Most meg nem mondom, hogy pontosan hogy van, valami 16 év alatt kell szülői papír... talán valami ilyesmi, de nem vagyok benne biztos.

Keress rá az xfaktor honlapján a jelentkezése feltételekre, tuti ki lesz oda írva, hogy 18 alatt milyen feltételekkel lehet jelentlezni

2021. dec. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2-es: az volt a kérdés, hogy szerinted is 18 év az ideális korhatár.
2021. dec. 30. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!