Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Xfaktor jelentkezes?!

Xfaktor jelentkezes?!

Figyelt kérdés
jelentkeztem még decemberben az xfaktorba.de most latom facebookon ,hogy meghallgatasok lesznek különbozo helyeken. (Pl.pecs,varpalota,budapest) hogy most akkor el kell mennem egy ilyen meghallgatasra vagy nem?es ha igen,miert nem kaptam emailt? Mit tegyek?Fontos!! Elore is koszonom a valaszokat!

2017. márc. 2. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! :) Tavaly én is jelentkeztem. Felhívtak telefonon, hogy menjek fel Pestre, én meg megmondtam, hogy xy városban jobb lenne (mivel tudtam, hogy lesz ott is meghallgatás). Ha nem is hívnak, nincs semmi gond. Elmész az adott meghallgatásra, ahol neked a legjobb, és kész. :)
2017. márc. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha Budapestre a székházba kaptál időpontot, akkor arra menj, ha nem kaptál, vagy egyszerűbb neked vidékre menni meghallgatásra, akkor azt is megteheted :)

2017. márc. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!